reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Po pierwszym poście czulam się genialnie. Właściwie dobrze czułam się też w trakcie 6 tygodni jego trwania. Nie wiem czemu, ale mam nieodparte wrazenie że ten post pomoże mi się pozbyć toksyn z organizmu i ze one są głowną przyczyną wszystkiego. Czas okolo roku po tym poscie, to jedyny okres w zyciu gdzie moje cykle były bardzo reguralne i wynosily 27-31 dni.

Poza tym znam 1 osobę która po tym poście zaszła w ciąże, a ona dowiedziala się o nim od kolezanki, której równiez się nie udawało.

Tym co napisałaś również uswiadomiłaś mi, że post moze leczyć to czego nie widać i to o czym mogę nie mieć pojęcia.

A utrata wagi, cóż spadnie z pewnością ale w tym momencie to nie jest mój głowny cel.
Ale udało Ci się w 100% przestrzegać tego co wolno i nie wolno jeść ? Bardzo ciężkie to jest.
 
Ale udało Ci się w 100% przestrzegać tego co wolno i nie wolno jeść ? Bardzo ciężkie to jest.
Tak. Pod koniec bylam na spotkaniu ze znajomymi. Wypilam pol redsa. Prawie sie przekrecilam z bolu brzucha i wymiotów, ale wiedzialam, ze to mój durny bląd. 4 dni pożniej mialam robić wychodzenie i myślalam ze nic sie nie stanie. No jednak nieźle mnie przeczołgalo. OW się nie wyłączyło ale mialam wrazenie ze woreczek żółciowy się powiększył i był taki napompowany jeszcze przez kilka dni. Ale na szczescie nie bolał.
 
Tak. Pod koniec bylam na spotkaniu ze znajomymi. Wypilam pol redsa. Prawie sie przekrecilam z bolu brzucha i wymiotów, ale wiedzialam, ze to mój durny bląd. 4 dni pożniej mialam robić wychodzenie i myślalam ze nic sie nie stanie. No jednak nieźle mnie przeczołgalo. OW się nie wyłączyło ale mialam wrazenie ze woreczek żółciowy się powiększył i był taki napompowany jeszcze przez kilka dni. Ale na szczescie nie bolał.
A zamawiałaś catering czy sama wszystko przygotowywałaś ?
 
reklama
Ja tez mam na sylwka termin @ ale wszystkie znaki zapowiadaja okres wlanczajac jakies plamienie leciuchne,no co zrobic jak nic sie nie zrobi
 
Do góry