reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Nigdy nie bralam czegos takiego. Moj gin twierdzi że ze mna wszystko jest ok, i zebym nie szukala u siebie problemow bo problem jest w mężu.
Ja bym chciala cos brac, ale nikt mi nic nie chce przepisac
emoji19.png
Kurcze :( a każdy gin tak mówił? Czy masz jednego zaufanego ?
Dziewczyny, bo ja bardzo dawno nie robiłam testu tylkl szłam od razu na betę. Ale tym razem zabawię się w testowanie. I moje pytanie jest takie (wiadomo, że najlepiej z porannego moczu), ale czy od razu z tego pierwszego strumienia, czy wysiusiac kilka kropel a potem pobrać próbkę? Czy to nie ma znaczenia?
Moze być z pierwszego :) Wiem że do badania moczu zawsze trzeba ten drugi brać haha a przy teście to nie ma znaczenia. Powodzenia!!!
 
reklama
Dziewczyny, bo ja bardzo dawno nie robiłam testu tylkl szłam od razu na betę. Ale tym razem zabawię się w testowanie. I moje pytanie jest takie (wiadomo, że najlepiej z porannego moczu), ale czy od razu z tego pierwszego strumienia, czy wysiusiac kilka kropel a potem pobrać próbkę? Czy to nie ma znaczenia?
Trzymam kciuki za test ktoś musi ujrzeć znowu II kreski :)
 
Trochę mnie tu nie było [emoji85] ciężko nadrobić. Powoli podczytuje [emoji1360] ja ten cykl odpuściłam mierzenie temp i robienie testów owu. Co ma być to będzie. Muszę skupić się na pracy i innych rzeczach, bo troszkę problemów przyszło. Za Was wszystkie trzymam kciuki mocno!
 
Cześć kochane Dziewczyny, mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że pozwolę sobie napisać [emoji5] Rany co ja się namęczyłam z logowaniem, reset hasła mi nie zadziałał i za n-tym razem wreszcie poszło [emoji23] Ale się za Wami stęskniłam [emoji847]
@Azulka_26 cieszę się, że wróciłaś z nowymi nadziejami [emoji5] mam nadzieję, że tż czuje się już dobrze, w pełni sił i działacie [emoji6]
@Martkaaa5 mnie też bolała głowa, na szczęście z czasem przechodzi. To 13,14- tego usłyszysz bijące serduszko, piękna sprawa [emoji173] Ten awatarek trafiony [emoji7]
@Maga_ch myślami byłam z Tobą. Jak pięknie zbiłaś m.in. prolaktynę [emoji50] no to jedna "przeszkoda" mniej na drodze do szczęścia i nie sikaj na chińszczyznę [emoji8] Czekam na nowy teścik [emoji110]
@Nat Bluebell jak się czujesz? [emoji5] Jestem ciekawa, czy udało ci się już przenieść pracę do domu?
@martoosia04 trzymam cały czas kciukasy, by udało się zrealizować twój świąteczny prezent dla rodziny [emoji6]
@Kaamilaaa mam nadzieję, że nadal tak dobrze się czujesz. Jak Maleństwo? Synka udało się już operować?
@buterrfly jak wyjazd tż? dajecie radę?
Witam też nowe staraczki [emoji5] Gratulacje tym, którym się udało [emoji480]
Proszę o jak największy wysyp II kreseczek [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Przydało by się tu obficie sypnąć pozytywnymi testami na święta [emoji177]
 
Cześć kochane Dziewczyny, mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że pozwolę sobie napisać [emoji5] Rany co ja się namęczyłam z logowaniem, reset hasła mi nie zadziałał i za n-tym razem wreszcie poszło [emoji23] Ale się za Wami stęskniłam [emoji847]
@Azulka_26 cieszę się, że wróciłaś z nowymi nadziejami [emoji5] mam nadzieję, że tż czuje się już dobrze, w pełni sił i działacie [emoji6]
@Martkaaa5 mnie też bolała głowa, na szczęście z czasem przechodzi. To 13,14- tego usłyszysz bijące serduszko, piękna sprawa [emoji173] Ten awatarek trafiony [emoji7]
@Maga_ch myślami byłam z Tobą. Jak pięknie zbiłaś m.in. prolaktynę [emoji50] no to jedna "przeszkoda" mniej na drodze do szczęścia i nie sikaj na chińszczyznę [emoji8] Czekam na nowy teścik [emoji110]
@Nat Bluebell jak się czujesz? [emoji5] Jestem ciekawa, czy udało ci się już przenieść pracę do domu?
@martoosia04 trzymam cały czas kciukasy, by udało się zrealizować twój świąteczny prezent dla rodziny [emoji6]
@Kaamilaaa mam nadzieję, że nadal tak dobrze się czujesz. Jak Maleństwo? Synka udało się już operować?
@buterrfly jak wyjazd tż? dajecie radę?
Witam też nowe staraczki [emoji5] Gratulacje tym, którym się udało [emoji480]
Proszę o jak największy wysyp II kreseczek [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Przydało by się tu obficie sypnąć pozytywnymi testami na święta [emoji177]
Wrocilas !!! [emoji7] jak ty sie czujesz? Co u Ciebie ???
Zniknelas tak nagle ze sie martwilysmy co sie stało [emoji52]

Kochana ja niestety tuz przed początkiem 2trym dostalam wszystkich ciazowych dolegliwości[emoji6] córcia mnie nie oszczedza [emoji6] a synek niestety jeszcze nie zoperowany bo wiecznie miejsc nie ma..
 
reklama
Robiłam test i oczywiście biało , dziwne to trochę bo mi się okres nie spuzniał nigdy, no nic czekamy na @ i działamy dalej nie poddajemy się [emoji16]
 
Do góry