reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
PowodzeniaKolezanka miala podobne problemy z jajnikami, ale utrzymywalo sie to przez kilka cykli. Okazalo sie ze wyszla cysta na jajniku. Jesli masz tak pierwszy raz i w nastepnym cyklu sie nie powtórzy to moze to nic takiego.
Przegladajac wczesniejsze cykle to chyba pierwszy raz ze codziennie czuje ten bol. No zobaczymy, oby to nie zwiastowalo jakis problemow u mnie. Bo tego jeszcze by mi tylko brakowalo[emoji15]
 
Przegladajac wczesniejsze cykle to chyba pierwszy raz ze codziennie czuje ten bol. No zobaczymy, oby to nie zwiastowalo jakis problemow u mnie. Bo tego jeszcze by mi tylko brakowalo[emoji15]
Wiesz co w tym cyklu mnie też albo boli pobrzusze albo jajniki dawały o sobie znać. Codziennie coś... I też już myślę czy mi tam coś nie rośnie
 
Praktycznie od momentu owulacji w 11dc pobolewają mnie jajniki. Raz jeden, raz drugi, czasami nawet oba na raz. Czy to oznacza jakies problemy hormonalne? W ogole to jest normalne ze czuje je codziennie? Dzis 17dc.
Może jajeczka dopiero rosną np dwa skoro dwa jajniki bolą i owulacji jeszcze nie było, bo dopiero będzie? :)

Ja bynajmniej tak mam, ze jak rosnie to boli pare dni , tylko tyle, że ja w każdym cyklu czuje tylko lewy jajnik [emoji39] prawy to jakiś jest leniwy [emoji23] chyba mu się nie chce pracować [emoji1]
 
Może jajeczka dopiero rosną np dwa skoro dwa jajniki bolą i owulacji jeszcze nie było, bo dopiero będzie? :)

Ja bynajmniej tak mam, ze jak rosnie to boli pare dni , tylko tyle, że ja w każdym cyklu czuje tylko lewy jajnik [emoji39] prawy to jakiś jest leniwy [emoji23] chyba mu się nie chce pracować [emoji1]
Tyle ze wedlug sluzu i testow to ta owulacja byla tego 11dc. Robilam pozniej testy i caly czas negatywne. Sluzu plodnego brak. Wiec nie wiem czemu tak sie dzieje[emoji13]
 
reklama
A ja mam dzis 11 dc i dni płodnych ani widu ani slychu. Pewnie sobie teraz poczekam, bo dwa cykle mialam w miare normalne[emoji58].
 
Do góry