reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Już zatestowałam [emoji2][emoji2956] czy ja jestem zaspana czy jednak jest II? [emoji2956]
20181209_082737.jpeg
 

Załączniki

  • 20181209_082737.jpeg
    20181209_082737.jpeg
    17 KB · Wyświetleń: 359
reklama
Super by było [emoji7][emoji2956][emoji7]
Ja również trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości ;)
Ja wróciłam po 4 i jeszcze stwierdziłam że wykorzystam męża tak już mam jak lekko wypije [emoji14] potem nie mogłam spać do 7 a jak już zasnęłam to młody się obudził po 10 i jak otworzyłam oczy to jak 5zlotych :D od kiedy biorę te hormony na tarczycę to wogole mogę nie spać gdzie mi kiedyś 12h było mało i spałam w dzień [emoji14] ale impreza udana zrelaksowalam się :D
Eh nie ma jak wykorzystać na pól przytomnego męża :tak: tez tak mam :p dziewczyny najważniejsze ze imprezy się udały i mogliście się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości ;)
 
Może jajeczka dopiero rosną np dwa skoro dwa jajniki bolą i owulacji jeszcze nie było, bo dopiero będzie? :)

Ja bynajmniej tak mam, ze jak rosnie to boli pare dni , tylko tyle, że ja w każdym cyklu czuje tylko lewy jajnik [emoji39] prawy to jakiś jest leniwy [emoji23] chyba mu się nie chce pracować [emoji1]
Mnie tez bolał najpierw lewy przez dobre dwa dni później prawy ale tak ze az w pachwinie ciagnelo i okazało się ze jajeczka są dwa wiec może u Ciebie tez tak bedzie, trzymam kciuki dwa jajeczka teoretycznie zwiększają szanse ;)
 
reklama
Do góry