reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No kochana, to trzymam kciuki! Szansa jest spora, czekamy!
Ja dziś zrobiłam jak głupia, 11dpo, nie z pierwszego moczu, no i ten chiński gówniany, nie wiem nawet po co[emoji51]
Oczywiście biel vizira, no ale mam duze usprawiedliwienie[emoji23] [emoji23] A w jakim wieku jesteś, jeśli można spytać? To już ostatnie planowane czy jeszcze większą gromadke chcesz?[emoji2]

Hej [emoji6] myśle o ostatnim oby się udało
 
reklama
Tyle ze wedlug sluzu i testow to ta owulacja byla tego 11dc. Robilam pozniej testy i caly czas negatywne. Sluzu plodnego brak. Wiec nie wiem czemu tak sie dzieje[emoji13]
Hmmm no ale wiesz [emoji16] różnie bywa z testami i ze sluzem:)
Ja zwróciłam uwagę swego czasu, jak chodziłam na monitoring owulacji ... to właśnie jajnik bolał jak pecherzyk dojrzewal :)
 
4 godziny w garach siedzialam,4 godziny!na kacu...no ale mamy 60 pierogow i bigos !pierogi pierwszy raz robilam z synkiem i super mi pomagal,najbardziej mu sie podobalo wyrabianie ciasta i zamykanie pierogow,dzielnie mi pomagal ,chociaz juz widzialam ze mu sie nie chce;).Pierogi wyszly super,juz zjedlismy troche
 
A macie jakiś wspomagacz po owulacji? Bralas kiedyś duphaston? On wspomaga po owulacji w zagniezdzeniu, w sumie ma wiele wartości ale ta jest jedną z nich.
Nigdy nie bralam czegos takiego. Moj gin twierdzi że ze mna wszystko jest ok, i zebym nie szukala u siebie problemow bo problem jest w mężu.
Ja bym chciala cos brac, ale nikt mi nic nie chce przepisac[emoji19]
 
reklama
Dziewczyny, bo ja bardzo dawno nie robiłam testu tylkl szłam od razu na betę. Ale tym razem zabawię się w testowanie. I moje pytanie jest takie (wiadomo, że najlepiej z porannego moczu), ale czy od razu z tego pierwszego strumienia, czy wysiusiac kilka kropel a potem pobrać próbkę? Czy to nie ma znaczenia?
 
Do góry