reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No a to nie jest tak ze jak sie czlowiek zdrowo odzywia to w srodku tez jest zdrowy?
Ja odkąd wprowadzilam Nam zdrowsza diete to mąż ma mniejsze problemy z ciśnieniem[emoji106] ale to dlatego ze odstawilismy dosc kaloryczne rzeczy no i nie gotuje juz tak tlusto
Ale jak widac ciazy nie ma nadal.
 
reklama
Przykro mi...co to za infekcja?:( oby szybko się udało trzymam kciuki

Miałam od 19 tyg pessar założony i pewnie przez niego, nawet nic profilaktycznie nie dostałam dopochwowo i się coś tam działo i niestety nie dało się już nic zrobić.

Ja teraz też mam plamienia, w sumie nawet nie wiem czy można to nazwać plamieniami, raz na dzień śluz zabarwiony na jasny różowy albo brązowy i tyle :/ nigdy tak nie miałam i się schizuje. Ale jutro też testuje jak się nie rozkręci :p

Z tymi mikolajkami dobry pomysł hah jak by 2 kreski były lepszego prezentu w bucie chyba sobie nie można wyobrazić
 
reklama
Do góry