reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie też @ ma być w tym tyg, w piątek. Cycki już bolą jak zwykle, brzuch i krzyż też, więc może nawet wcześniej się pojawi, o dziwo zły nastrój dziś jakoś odszedł. Witam nowe koleżanki i za wszystkie trzymam kciuki :)
 
reklama
Widzę, że temat wymarzonych odstępów między dziećmi już był, to ja zapytam o wymarzoną płeć. Macie jakieś preferencje, czy jest Wam to zupełnie obojętne ?
 
Widzę, że temat wymarzonych odstępów między dziećmi już był, to ja zapytam o wymarzoną płeć. Macie jakieś preferencje, czy jest Wam to zupełnie obojętne ?
Ja to chciałam miec coreczke, bo strasznie uwielbiam ciuchy dziewczece jest taki duzy wybor I mozna tak ladnie ubierac, pozniej rozne fryzurki robic itd. Moj tż chcialby syna jak typowy facet [emoji2] ale co by nie bylo I tak bede kochac - najwazniejsze , zeby bylo zdrowe [emoji6] ale kiedys z wrozby obraczką czy pierścionkiem wyszedł mi 1 syn, więc wydaje mi się, ze najprędzej jak bd to wlasnie syn - a te wróżby wiekszosci się sprawdzaja [emoji16]
 
Jakas taka tu synchronizacja okresowa zaczela powstawac widze:). Ja dzis 5 dc,okres sie konczy wieczorem pierwsza dawaka clo i jedziemy dalej z programem.Milej srody:)
 
Ja to chciałam miec coreczke, bo strasznie uwielbiam ciuchy dziewczece jest taki duzy wybor I mozna tak ladnie ubierac, pozniej rozne fryzurki robic itd. Moj tż chcialby syna jak typowy facet [emoji2] ale co by nie bylo I tak bede kochac - najwazniejsze , zeby bylo zdrowe [emoji6] ale kiedys z wrozby obraczką czy pierścionkiem wyszedł mi 1 syn, więc wydaje mi się, ze najprędzej jak bd to wlasnie syn - a te wróżby wiekszosci się sprawdzaja [emoji16]
Haha wedlug tych wrozb to ja mialam kiec 4 dzieci [emoji1787][emoji23][emoji1787]
 
reklama
Do góry