reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Takie plamienia to możebyć niedomoga lutealna. Ja kiedyś też miałam plamienia, potem, przeczytałam, że pomóc może magney i b6 więc łykałam sobie i się poprawiło choć to może zbieg okoliczności. No ale magnez z b6 nie zaszkodzi:)
Dziękuję za informacje! Mam w domu Magnez B6 także będę brać. Dobrze wiedzieć [emoji8]
 
Ktoś kojarzy? Kusi mnie żeby kupić tym bardziej że dziewczyny które to stworzyły pokazują wiadomości od osób którym się udało zajść dzięki im poradom po bardzo długim czasie. Ale trochę ta cena mnie zniechęca [emoji14] 100zl wysyłają w pdf chyba że ktoś chce się złożyć wyjdzie taniej ;P
Screenshot_2018-12-04-20-31-14-613_com.instagram.android.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-12-04-20-31-14-613_com.instagram.android.jpeg
    Screenshot_2018-12-04-20-31-14-613_com.instagram.android.jpeg
    64,1 KB · Wyświetleń: 354
Ktoś kojarzy? Kusi mnie żeby kupić tym bardziej że dziewczyny które to stworzyły pokazują wiadomości od osób którym się udało zajść dzięki im poradom po bardzo długim czasie. Ale trochę ta cena mnie zniechęca [emoji14] 100zl wysyłają w pdf chyba że ktoś chce się złożyć wyjdzie taniej ;P Zobacz załącznik 922124
Zosia odżywia, dietetyczka[emoji5]
Obserwuje ja na fb.
Średnio chce mi sie wierzyć w jakieś cenne rady odnośnie zajścia w ciąże, szczególnie jeśli ktoś ma poważne problemy zdrowotne[emoji19]
W Naszym przypadku nawet najlepsza dieta nie pomoże.
 
Zosia odżywia, dietetyczka[emoji5]
Obserwuje ja na fb.
Średnio chce mi sie wierzyć w jakieś cenne rady odnośnie zajścia w ciąże, szczególnie jeśli ktoś ma poważne problemy zdrowotne[emoji19]
W Naszym przypadku nawet najlepsza dieta nie pomoże.
Na FB nie mam ale na Instagramie widziałam że pokazują badania jak po czymś poprawiły się wyniki badań nasienia mężczyzny.. nie wiem ile w tym prawdy wpadło mi to dzisiaj w oczy całkowicie przypadkowo ;D
 
Na FB nie mam ale na Instagramie widziałam że pokazują badania jak po czymś poprawiły się wyniki badań nasienia mężczyzny.. nie wiem ile w tym prawdy wpadło mi to dzisiaj w oczy całkowicie przypadkowo ;D
Ja do konca nie wierzę w takie rzeczy. Ale jesli ktoś chce to prosze bardzo[emoji173]
 
reklama
Do góry