reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witam nowe dziewczyny! Ja się zbyt często nie odzywam, bo wciąż za mało czasu, ale staram się dzielnie już ponad rok... Oby nam wszystkim udało się w końcu zobaczyć 2 kreseczki!
 
Ile jesteś po owu? Może jednak późna owu lub implantacja?

Pat a jak u Ciebie?

Dziewczyny wysikujcie dwie kreski i wpadajcie na sierpniówki bo mało się tam dzieje ;)

Owu plus minus wiem kiedy byla wiec te mini plamienie mam od wczoraj a to by bylo 12-13 dpo... dzis mam termin @ milo mi by bylo wysikac II ale na razie jest tylko I :p:p:p:p
 
Dzięki! :*
Mam za sobą jedno poronienie i poród przedwczesny 23 tydz. Z powodu infekcji który wydarzył się w tym roku w sierpniu.:( Dostaliśmy zielone swiatelko że możemy się starać o dziecko i właśnie jestem w 1 cyklu starań. Czekam na @, brałam duphaston od 16 dc, @brak a raz dwa razy na dzień zdarzy się że mam zabarwiony śluz. Już wariuje, ale czekam. Dużo już przeszliśmy, ze strata córki ciężko się pogodzić, ale ciągle mam nadzieję że uda nam się i urodzie o czasie zdrowego bobasa:)

Współczucia :(
Ale trzymam mocno kciuki za ten 1 i oby szczęśliwy cykl, żebyście nie musieli czekać długo na Wasze szczęście :tak:
 
reklama
Do góry