reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Zaktualizowalam pierwsza stronke i oznaczylam dziewczyny którym sie udalo i wywalilam te które w ogole sie nie udzielają[emoji5]
A nowe dziewczyny niech sie dopisuja[emoji106]
 
reklama
Może jakiś niewiarygodny był ? Albo za mało bhcg było jeszcze ?
Może warto powtórzyć , a na dziś masz termin @ ?
u mnie na razie to @ nie jest... bo plamie na brazowo i nawet trudno to nazwac plamieniem... bo to mega skąpe... jak bedzie krew to poprostu zaczne 15 cs... a na razie to dziwne jakies anomalia :p ;-)

poprostu przez ten ponad rok mialam juz wszystkie mozliwe symptomy ciazowe wiec teraz zeby nie bylo mam jakies nowe haha ktore sie okaza bujda na resorach :p
 
u mnie na razie to @ nie jest... bo plamie na brazowo i nawet trudno to nazwac plamieniem... bo to mega skąpe... jak bedzie krew to poprostu zaczne 15 cs... a na razie to dziwne jakies anomalia [emoji14] ;-)

poprostu przez ten ponad rok mialam juz wszystkie mozliwe symptomy ciazowe wiec teraz zeby nie bylo mam jakies nowe haha ktore sie okaza bujda na resorach :p
A nie kusi cie powtorzyc np jutro ? [emoji848]
 
u mnie na razie to @ nie jest... bo plamie na brazowo i nawet trudno to nazwac plamieniem... bo to mega skąpe... jak bedzie krew to poprostu zaczne 15 cs... a na razie to dziwne jakies anomalia :p ;-)

poprostu przez ten ponad rok mialam juz wszystkie mozliwe symptomy ciazowe wiec teraz zeby nie bylo mam jakies nowe haha ktore sie okaza bujda na resorach :p

No skoro pojawiło się coś nowego to nie chciałabyś powtórzyć testu albo zrobić betę ?
 
reklama
Do góry