reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Jak Wam dzionek dziś minął? [emoji4] ja zrobiłam wszystkie zakupu prezentowe [emoji4] wykukałam sobie fajną bluzkę za 15 zł w Pepco [emoji41] lubię ten sklep [emoji7] poza tym dzis mi cos tam poplamiło, w sumie coś gęstszego brązowego i na tym koniec. Brzuch coś pobolewa, takze pewnie przylezie ta @ wredna [emoji58] witajcie wszystkie nowe dziewczynki [emoji7][emoji7]
 
reklama
Dzięki! :*
Mam za sobą jedno poronienie i poród przedwczesny 23 tydz. Z powodu infekcji który wydarzył się w tym roku w sierpniu.:( Dostaliśmy zielone swiatelko że możemy się starać o dziecko i właśnie jestem w 1 cyklu starań. Czekam na @, brałam duphaston od 16 dc, @brak a raz dwa razy na dzień zdarzy się że mam zabarwiony śluz. Już wariuje, ale czekam. Dużo już przeszliśmy, ze strata córki ciężko się pogodzić, ale ciągle mam nadzieję że uda nam się i urodzie o czasie zdrowego bobasa:)
Przykro mi...co to za infekcja?:( oby szybko się udało trzymam kciuki
 
Alr jak robilas osstatni w niedziele to od tego czasu juz moglo sie cos zmienic [emoji6] i za to trzymam kciuki [emoji106] mam nadzieje ze wysikasz || [emoji6][emoji106]
PATPATPAT robila w niedziele :) ja zrobilam dzis popludniu ;p i negatyw a poprzednio jakos kolo 10-11 dpo i tez biało wiec teraz stwierdziłam ze jak juz to z rana 6 w mikolajki ;p;p a jak 6 nie wyjdzie to raczej jakis psikus znow ;p ale dzieki :D
 
Jak Wam dzionek dziś minął? [emoji4] ja zrobiłam wszystkie zakupu prezentowe [emoji4] wykukałam sobie fajną bluzkę za 15 zł w Pepco [emoji41] lubię ten sklep [emoji7] poza tym dzis mi cos tam poplamiło, w sumie coś gęstszego brązowego i na tym koniec. Brzuch coś pobolewa, takze pewnie przylezie ta @ wredna [emoji58] witajcie wszystkie nowe dziewczynki [emoji7][emoji7]
albo plamisz jak my i trzecia do kompletu ;-)
 
Jak Wam dzionek dziś minął? [emoji4] ja zrobiłam wszystkie zakupu prezentowe [emoji4] wykukałam sobie fajną bluzkę za 15 zł w Pepco [emoji41] lubię ten sklep [emoji7] poza tym dzis mi cos tam poplamiło, w sumie coś gęstszego brązowego i na tym koniec. Brzuch coś pobolewa, takze pewnie przylezie ta @ wredna [emoji58] witajcie wszystkie nowe dziewczynki [emoji7][emoji7]
Co fajnego w pepco jest?[emoji173]
Moj maz nie lubi tam chodzic bo zawsze wychodzi stamtad z moimi siatami[emoji23]
 
PATPATPAT robila w niedziele :) ja zrobilam dzis popludniu ;p i negatyw a poprzednio jakos kolo 10-11 dpo i tez biało wiec teraz stwierdziłam ze jak juz to z rana 6 w mikolajki ;p;p a jak 6 nie wyjdzie to raczej jakis psikus znow ;p ale dzieki :D
Eh wybacz cos zle doczytalam bo tak na szybko czytam [emoji848]

No to czemu robisz popołudniu [emoji848]
Czekam rano na dobre wiesci od ciebie [emoji6][emoji106]
 
Co fajnego w pepco jest?[emoji173]
Moj maz nie lubi tam chodzic bo zawsze wychodzi stamtad z moimi siatami[emoji23]
A taką sobie znalazłam [emoji4] na wieszaku wygląda nijak, ale ladnie sie układa [emoji4]
inCollage_20181204_195905680.jpeg
 

Załączniki

  • inCollage_20181204_195905680.jpeg
    inCollage_20181204_195905680.jpeg
    50,8 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Do góry