reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Widzialyscie?
Screenshot_2018-11-30-13-23-42.jpeg
Screenshot_2018-11-30-13-24-04.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-30-13-23-42.jpeg
    Screenshot_2018-11-30-13-23-42.jpeg
    58 KB · Wyświetleń: 332
  • Screenshot_2018-11-30-13-24-04.jpeg
    Screenshot_2018-11-30-13-24-04.jpeg
    75,3 KB · Wyświetleń: 331
reklama
Nie odzywałam się wcale, bo humor miałam taki, że wszystko mnie wk.. I w ogóle dół. Chyba ogólnie stres i przemęczenie.
Już jest piątek, może jak się jutro wyśpię to będzie lepiej.

Haha ale sie staro poczulam,ja 84 bosz prawie jak za wojny to brzmi;)
Spadaj małolato! ;) chociaż ja się czuję na 25 akurat.

Jesssuu te WIELKIE emotki sa takie denerwujace, mozna je wylaczyc?one sie robia jak sie wpisuje usmiech z klawiatury czy z wybiera z okienka czatu?
No właśnie, co za badziewie :p ponoć to z klawiatury jest i widać tylko w przeglądarce, ale ja aplikacji nie będę instalować :p
 
Nie odzywałam się wcale, bo humor miałam taki, że wszystko mnie wk.. I w ogóle dół. Chyba ogólnie stres i przemęczenie.
Już jest piątek, może jak się jutro wyśpię to będzie lepiej.


Spadaj małolato! ;) chociaż ja się czuję na 25 akurat.


No właśnie, co za badziewie :p ponoć to z klawiatury jest i widać tylko w przeglądarce, ale ja aplikacji nie będę instalować :p
Hej,masz juz wyniki krwi?
 
Zachciało mi sie ciastka na weekend. I tak przegladalam przepisy i znalazlam fajny na ciastko z jablkami bez pieczenia. A ze mam duzo jabkek to mysle zrobie[emoji39]
No i napisalam mezowi liste paru rzeczy ktore ma kupić i juz 3 raz do mnie dzwoni bo nie wie czy dobrze kupil[emoji23]
 
Zachciało mi sie ciastka na weekend. I tak przegladalam przepisy i znalazlam fajny na ciastko z jablkami bez pieczenia. A ze mam duzo jabkek to mysle zrobie[emoji39]
No i napisalam mezowi liste paru rzeczy ktore ma kupić i juz 3 raz do mnie dzwoni bo nie wie czy dobrze kupil[emoji23]
Ha ha :-D chyba większość facetów tak ma. Mój jak sam robi zakupy to zwykle muszę być pod telefonem tylko że on w razie niepewności wysyła zdję:Dcia :laugh2:
 
reklama
Do góry