reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Podziwiam bo ja bym tak nie umiala,ja bym odrazu na nia naskoczyla jakby cos do mnie bezposrednio burczala

Ja tak nie umiem, wiem, ze to by tylko zaostrzyło sytuacje. Może teraz jakoś się ogarnie? Przecież będziemy musiały się znosić teraz - jeden płac zabaw [emoji85] przecież nie zaczne teraz chodzić na inny tylko dlatego ze ona przebywa na tym. Trudno. Jakoś to zniosę. Znam jej siostrę rodzoną i to bardzo fajna dziewczyna. Poznaliśmy się nie świadomie bo była u mojej znajomej na kawie a akurat przyszłam i ja - dopiero później mi coś zaświeciło w głowie, ze nazwisko skądś znam. To było ze dwa miesiące temu i później byłyśmy na jednym wspólnym weselu właśnie z jej siostrą - to ona mi powiedziała, ze tamta zazdrosna, bo ja jestem młodsza, zupełnie inna. Tylko halo - to nie moja wina... ja poznając faceta mam pytać czy mogę z nim być czy jego byłej to odpowiada? [emoji23]
Ja wręcz odwrotnie, jak zobaczę jà na placu to jeszcze się miło przedstawię :)
Dobra wypłakałam się, wygadalam - nie zanudzam Wam. Nie chce mężowi mówić i wspominać o tej sytuacji, bo po co
 
Poćwiczone[emoji123]
Teraz biore sie za jakiś obiad. Mam ochotę na jakąś zapiekankę[emoji4]
Ładne słoneczko u mnie świeci[emoji274]
Hmm ciekawe czy na Święta będzie śnieg?

Oby był! :) ja właśnie zjadłam śniadanie i jadę na zakupy - na obiad wrapy z kurczakiem, sałatami, rukola, suszonymi pomidorami i warzywami a na kolacje fit pizza [emoji16]
Przed kolacja biorę się za trening [emoji1360]
 
Weronika- współczuję mieszkającej bylej obok [emoji12]
My z moim mężem poznaliśmy się bardzo szybko więc taka kobieta poważna w jego życiu to jestem ja [emoji12]
Reszta to jakieś "koleżanki " za gowniarza:)
U nas rez jest taka sama sytuacja [emoji1] przede mną była tylko jedna dziewczyna i to całe 3 dni jakis taki wybryk [emoji1787] a potem ja sie napatoczyłam i jestem prawie 10 lat [emoji85][emoji85][emoji1787]
 
Dziewczyny ja po wizycie Konizacja odłożona po porodzie co miesiąc mam mieć tylko kontrolnie kolposkopię fajna pani doktor zamiast mojego gina uspokoiła wytłumaczyła na usg pęcherzyk 5mm i tyle narazie mówi że to oczywiście za wczesnie na serducho tylko na opisie mam napisane jajnik prawy z ciałkiem żółtym i nie dopytalam co to znaczy
 
Dziewczyny ja po wizycie Konizacja odłożona po porodzie co miesiąc mam mieć tylko kontrolnie kolposkopię fajna pani doktor zamiast mojego gina uspokoiła wytłumaczyła na usg pęcherzyk 5mm i tyle narazie mówi że to oczywiście za wczesnie na serducho tylko na opisie mam napisane jajnik prawy z ciałkiem żółtym i nie dopytalam co to znaczy
Super! A to znaczy, że owu była z prawego jajnika i tam jest ciałko żółte, czyli wszystko tak jak ma być :)
 
reklama
Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(
O kurcze co za baba wredna.....no to zycze Ci zeby to byl tylko wynajem z jej strony
 
Do góry