reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hehe jakie sny :D no nieźle... ja też ostatni miałam dziwny sen , ze dostałam okres i jakieś robaki ze mnie wyszły - i myślałam, że sny się czyta odwrotnie i że ten okres nie przyjdzie, ale jednak przyszedł :/ :p
O matko okropny sen!
Npr-naturalne planowanie rodziny. Czyli metoda termiczna i obsrwacja śluzu i szyjki. Wtedy można z dużą pewnością okreslić najlepsze dni do starań. + testy powinny dać chyba na prawde dobre rezultaty.

Tzn ja stosuję metodę termiczno objawową kilka lat najpierw w ramach antykoncepcji (sprawdzila się w 100%) a teraz do powiększenia rodziny i tu kopie mnie ona w tyłek bo nie chce zaskoczyć[emoji6]. Ale sama zastanawialam się nad testami, w ramach wspomagania.
Npr plus testy owu umnie podziałały :)
Czekam na wizytę dziewczyny zobaczymy co oni że mną zrobią a tak nnje brzuch z nerwow boli ahh
Mocne kciuki!
A mój gin napisał mi, żebym przyszła 7grudnia na wizytę :)
 
Takie jednostki spoleczne najlepiej ignorować.[emoji16] Wiem ze ciezko to przychodzi, ake uwierz ze tak bedzie lepiej. Gdy będziesz sie z Nia wdawac w dyskusje tylko sobie zaszkodzisz i bedziesz bardziej to przezywac wszystko. Olej idiotke i tyle.
Mijaj ja z usmiechem na twarzy, cyc do przodu i bedzie dobrze[emoji173]

Właśnie od kilku lat ja nigdy jej nic nie powiedziałam [emoji23] ani nie odpowiedziałam. Raz się zdziwiła jak przyszła do sklepu mojej babci a ja ją obsługiwałam i byłam bardzo miła. Ja niw potrafię się kłócić. Z moimi byłym jak się widzę na ulicy to powiedzmy sobie cześć a nawet zagadamy a mój mąż i jego nyla to najwięksi wrogowie... mi się czasem wydaje ze ona jest jakaś chora po tych wszystkich akcjach
 
Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(
Straszne,wspolczuje
 
O jezu masakra, najgorsze co może być Cię spotkało a jeszcze to, że ona taka bezczelna jest :/
Współczuję :(
Ale wiesz co jest najlepsze w takiej sytuacji ?
Nie zwracać uwagi na nią i nie odpowiadać na to co mówi ( traktować ją jak powietrze) .
Bo ona pewnie jest wściekła , ze straciła fajnego faceta z którym Ty jesteś i się wyżywa na Tobie...
Ale ja kiedyś miałam taką koleżankę , która wkoło mi dokuczała , dowalała, udawała , że mnie lubi i robiła to żeby się pośmiać ze swoimi głupimi koleżankami i przestałam na nią zwracać uwagę albo celowo też byłam miła i odpowiadałam jej z uśmiechem i później jakoś przestawałam ją widywać i mam spokój ale i się odczepiła raczej też bo raz jak spotkałam to już nie robiła z siebie kretynki :-D
Podziwiam bo ja bym tak nie umiala,ja bym odrazu na nia naskoczyla jakby cos do mnie bezposrednio burczala
 
Właśnie od kilku lat ja nigdy jej nic nie powiedziałam [emoji23] ani nie odpowiedziałam. Raz się zdziwiła jak przyszła do sklepu mojej babci a ja ją obsługiwałam i byłam bardzo miła. Ja niw potrafię się kłócić. Z moimi byłym jak się widzę na ulicy to powiedzmy sobie cześć a nawet zagadamy a mój mąż i jego nyla to najwięksi wrogowie... mi się czasem wydaje ze ona jest jakaś chora po tych wszystkich akcjach
Jak to jest, że ciągle na siebie wpadacie? Mieszkacie w małej miejscowości? Widać, że ona jest na poziomie gimnazjum :p
 
Właśnie od kilku lat ja nigdy jej nic nie powiedziałam [emoji23] ani nie odpowiedziałam. Raz się zdziwiła jak przyszła do sklepu mojej babci a ja ją obsługiwałam i byłam bardzo miła. Ja niw potrafię się kłócić. Z moimi byłym jak się widzę na ulicy to powiedzmy sobie cześć a nawet zagadamy a mój mąż i jego nyla to najwięksi wrogowie... mi się czasem wydaje ze ona jest jakaś chora po tych wszystkich akcjach
Niezazdroszczę sytuacji. Widać że ta kobieta, psychiką dorównuje nastolatkom próbując Cię prowokować. Najważniejsze, ze Ty trzymasz klasę. Moze tak jak napisał ktoś wcześniej, ona nazwyczajniej jest zazdrosna. Niby zakończyła związek, ale jednak nie do końca sobie to poukładała.
 
Poćwiczone[emoji123]
Teraz biore sie za jakiś obiad. Mam ochotę na jakąś zapiekankę[emoji4]
Ładne słoneczko u mnie świeci[emoji274]
Hmm ciekawe czy na Święta będzie śnieg?
 
Cześć :) a ja niestety 1 dc nie mam niespodzianki na urodziny, następny cykl pewnie też nic nie wyjdzie bo @akurat ma być na święta i pewnie od samego myślenia jakby było super zajść na święta to nie zajde. Miłego dnia Wam życzę
Może jednak uda się na święta :) trzymam kciuki za ten cykl!
Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(
Współczuję z całego serca, była mojego męża próbowała mi go odbić :/ chyba bym ją zabiła gdybym miała spotykać!
Olewaj babę, może jej przejdzie.
Hej u mnie coraz mocniejszy ból jajników;( powiedzcie czy pęcherzyki 15x12 mm w 14 dc czy jeszcze urośnie dzisiaj jest 15 dc przy niereguralnych cyklach :) ginekolog mi poradził żeby poznać siebie to warto robić testy owulacyjne i mój dzisiejszy jest bardziej ciemniejszy niż tamte :) może coś się szykuje :) Zobacz załącznik 920236
Jeszcze nie ale idzie. Zrób jeszcze raz test pod wieczór :)
Czekam na wizytę dziewczyny zobaczymy co oni że mną zrobią a tak nnje brzuch z nerwow boli ahh
Będzie dobrze! :)
 
reklama
Jak to jest, że ciągle na siebie wpadacie? Mieszkacie w małej miejscowości? Widać, że ona jest na poziomie gimnazjum :p

Przez jakiś czas był spokoj, bo wyprowadziła się 60 km dalej i nie widziałam jej praktycznie ogóle, ale postanowiła wrócić do rodzinnego miasta i akurat do klatki obok [emoji85]
Mieszkamy w małym mieście wiec tutaj jak wyjdziesz a niedziele na spacer to prawie pewne ze spotkasz wszystkich którzy aktualnie tez są na spacerze [emoji23]
 
Do góry