reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej u mnie coraz mocniejszy ból jajników;( powiedzcie czy pęcherzyki 15x12 mm w 14 dc czy jeszcze urośnie dzisiaj jest 15 dc przy niereguralnych cyklach :) ginekolog mi poradził żeby poznać siebie to warto robić testy owulacyjne i mój dzisiejszy jest bardziej ciemniejszy niż tamte :) może coś się szykuje :) Zobacz załącznik 920236
A może testy + npr dalyby dobre rezultaty?:)
 
reklama
Dzień dobry!
Śniło mi się dziś, że koleżanka z pracy kupiła dla mnie ogromny zapas podpasek bo były na promo i na dodatek Allways których nie znoszę ;) No i musiałam jej podziękować, że pomyślała o mnie ale też zwrócić kasę. We śnie myślałam gdzie to schować na czas ciąży bo w łazience mam szafki zapchane, no i w ogóle byłam na nią zła ale musiałam udawać wdzęczną ;)
Miłego dnia!

Hehe jakie sny :D no nieźle... ja też ostatni miałam dziwny sen , ze dostałam okres i jakieś robaki ze mnie wyszły - i myślałam, że sny się czyta odwrotnie i że ten okres nie przyjdzie, ale jednak przyszedł :/ :p
 
Hej u mnie coraz mocniejszy ból jajników;( powiedzcie czy pęcherzyki 15x12 mm w 14 dc czy jeszcze urośnie dzisiaj jest 15 dc przy niereguralnych cyklach :) ginekolog mi poradził żeby poznać siebie to warto robić testy owulacyjne i mój dzisiejszy jest bardziej ciemniejszy niż tamte :) może coś się szykuje :) Zobacz załącznik 920236
Jeszcze troche i powinna byc u Ciebie owu [emoji6] pecherzyk rosnie okolo 1-2mm na dobe a peknac powinien majac okolo 20-22mm [emoji6]
 
Npr-naturalne planowanie rodziny. Czyli metoda termiczna i obsrwacja śluzu i szyjki. Wtedy można z dużą pewnością okreslić najlepsze dni do starań. + testy powinny dać chyba na prawde dobre rezultaty.

Tzn ja stosuję metodę termiczno objawową kilka lat najpierw w ramach antykoncepcji (sprawdzila się w 100%) a teraz do powiększenia rodziny i tu kopie mnie ona w tyłek bo nie chce zaskoczyć[emoji6]. Ale sama zastanawialam się nad testami, w ramach wspomagania.
 
Dziewczyny jestem taka wściekła.... [emoji26] dwa lata temu z mężem kupiliśmy wymarzone mieszkanie i czego ja się dziś dowiedziałam? Ze kilka dni temu do klatki obok wprowadziła się jego była... :/ niby nic takiego, bo ja do niej nic nie mam, bo co mam mieć, ale ona jest taką dziwą typiarą. Jest bardzo bezczelna i od kiedy dowiedziała się ze bierzmy ślub to robiła nam już przeróżne świństwa - próbowała zaprzyjaźnić się z moimi siostrami, udostępnia jakieś banały na Facebooku, na ulicy potrafi walnąc taki tekst ze niby nie do mnie ale tak bym go usłyszała... kiedyś jak byłam w ciąży ( jaszcze nie wiedziałam kin jest ) i szlam w butach na koturnie a ona do mnie „ żeby paniusia się nie przewróciła, bo jeszcze poroni” a ja wielki szok, kto to jest i skad się ze ja w ciąży i powiedziałam mężowi a on ze to jego była i nie wie skad ona wie o ciąży. Masakra. Mam nadzieje, ze te mieszkanie tylko wynajęli i kiedyś się wyprowadza stad:(

O jezu masakra, najgorsze co może być Cię spotkało a jeszcze to, że ona taka bezczelna jest :/
Współczuję :(
Ale wiesz co jest najlepsze w takiej sytuacji ?
Nie zwracać uwagi na nią i nie odpowiadać na to co mówi ( traktować ją jak powietrze) .
Bo ona pewnie jest wściekła , ze straciła fajnego faceta z którym Ty jesteś i się wyżywa na Tobie...
Ale ja kiedyś miałam taką koleżankę , która wkoło mi dokuczała , dowalała, udawała , że mnie lubi i robiła to żeby się pośmiać ze swoimi głupimi koleżankami i przestałam na nią zwracać uwagę albo celowo też byłam miła i odpowiadałam jej z uśmiechem i później jakoś przestawałam ją widywać i mam spokój ale i się odczepiła raczej też bo raz jak spotkałam to już nie robiła z siebie kretynki :-D
 
reklama
Do góry