reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć! Ja dzisiaj wrzuciłam sobie na luz. Popracowałam, ogarnelam dom i za chwilke idę na drinka z koleżanką by trochę głowa odpoczęła. U nas nikt nie wie, ze się staramy wiec tego tematu nie będzie i wiem ze się mega zrelaksuje. Mój ginekolog dziś zadzwonił ze jeśli wyjdzie na teście II KRESKI to mam jak najszybciej do niego i żebym się nie cieszyła, bo znalazl moje poprzednie USG i stwierdził, ze te piątkowe było gorsze [emoji853] tzn ze bliza po cc mimo upływu ponad 4 lat jeszcze potrafi się pogorszyć. Najpierw postraszył a potem mówi - tylko wiesz Wercia nie przejmuj się, bo może być tak ze będzie dobrze [emoji23][emoji23][emoji23]
Także miłego wieczoru dziewczyny! [emoji8]
 
reklama
Cześć! Ja dzisiaj wrzuciłam sobie na luz. Popracowałam, ogarnelam dom i za chwilke idę na drinka z koleżanką by trochę głowa odpoczęła. U nas nikt nie wie, ze się staramy wiec tego tematu nie będzie i wiem ze się mega zrelaksuje. Mój ginekolog dziś zadzwonił ze jeśli wyjdzie na teście II KRESKI to mam jak najszybciej do niego i żebym się nie cieszyła, bo znalazl moje poprzednie USG i stwierdził, ze te piątkowe było gorsze [emoji853] tzn ze bliza po cc mimo upływu ponad 4 lat jeszcze potrafi się pogorszyć. Najpierw postraszył a potem mówi - tylko wiesz Wercia nie przejmuj się, bo może być tak ze będzie dobrze [emoji23][emoji23][emoji23]
Także miłego wieczoru dziewczyny! [emoji8]
Fajnego masz lekarza:)
 
Serio Wam tak lekarz powiedzial ze przy 1% morfologi nie ma sie czym martwić?
A ja przeplakalam dobry tydzien jak zobaczylam ze u Nas tylko 1%[emoji19]
Serio. Ja też się rozpłakałam jak zobaczyłam taki wynik. Ale najpierw urolog, potem 2 ginekologów powiedziało, że 1% jest ok, jeśli w badaniu chromatyny jest dobrze. To drugie u nas wyszło fatalnie (o ile dobrze pamiętam około 80% uszkodzonych plemników) i na tej podstawie decyzja o operacji żylaka powrózka u męża.
Po operacji morfologia nadal wynosi 1%, znacząco zwiększyła się koncentracja i nieznacznie ruchliwość. W badaniu chromatyny mamy tylko 30 albo 15 (nie mam przed sobą wyników) % nieprawidłowych. Więc znacząca różnica.
Zarówno urolog jak i ginekolog powiedzieli, że ten wynik jest dobry mimo, że zakres referencyjny jest od 4% wzwyż. Ponoć to rzadkość jak zdrowy, płodny facet ma powyżej 2%.
Czy to prawda- nie wiem, ale wierzę, że tak.
Niestety ze względu na małą ruchliwość i moje małe AMH pewnie nie obejdzie się bez inseminacji, ale męża w tej chwili lekarze się już nie czepiają tylko każą łykać witaminki i uprawiać sport.

Beta zrobiona za 3 godz wynik online aaaa boję się dziewczyny :(
Trzymam kciuki!
 
Cześć! Ja dzisiaj wrzuciłam sobie na luz. Popracowałam, ogarnelam dom i za chwilke idę na drinka z koleżanką by trochę głowa odpoczęła. U nas nikt nie wie, ze się staramy wiec tego tematu nie będzie i wiem ze się mega zrelaksuje. Mój ginekolog dziś zadzwonił ze jeśli wyjdzie na teście II KRESKI to mam jak najszybciej do niego i żebym się nie cieszyła, bo znalazl moje poprzednie USG i stwierdził, ze te piątkowe było gorsze [emoji853] tzn ze bliza po cc mimo upływu ponad 4 lat jeszcze potrafi się pogorszyć. Najpierw postraszył a potem mówi - tylko wiesz Wercia nie przejmuj się, bo może być tak ze będzie dobrze [emoji23][emoji23][emoji23]
Także miłego wieczoru dziewczyny! [emoji8]
Co to za lekarz że tak straszy?
Ja całkowicie nie rozumiem tego tematu z tym ubytkiem bo mój na kontroli nie widział w tym nic dziwnego groźnego i nadzwyczajnego twierdząc że to bardzo częste teraz a to był na prawdę bardzo dobry lekarz i zapłaciłam za wizytę u niego kupę kasy i teraz się zastanawiam dlaczego lekarze mają takie odmienne zdania. Chyba że u Ciebie brał pod uwagę tego że miałaś takie zle samopoczucie przez ten ubytek bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.
 
Serio. Ja też się rozpłakałam jak zobaczyłam taki wynik. Ale najpierw urolog, potem 2 ginekologów powiedziało, że 1% jest ok, jeśli w badaniu chromatyny jest dobrze. To drugie u nas wyszło fatalnie (o ile dobrze pamiętam około 80% uszkodzonych plemników) i na tej podstawie decyzja o operacji żylaka powrózka u męża.
Po operacji morfologia nadal wynosi 1%, znacząco zwiększyła się koncentracja i nieznacznie ruchliwość. W badaniu chromatyny mamy tylko 30 albo 15 (nie mam przed sobą wyników) % nieprawidłowych. Więc znacząca różnica.
Zarówno urolog jak i ginekolog powiedzieli, że ten wynik jest dobry mimo, że zakres referencyjny jest od 4% wzwyż. Ponoć to rzadkość jak zdrowy, płodny facet ma powyżej 2%.
Czy to prawda- nie wiem, ale wierzę, że tak.
Niestety ze względu na małą ruchliwość i moje małe AMH pewnie nie obejdzie się bez inseminacji, ale męża w tej chwili lekarze się już nie czepiają tylko każą łykać witaminki i uprawiać sport.


Trzymam kciuki!
No to cos sie ruszylo na lepsze:)
 
Serio. Ja też się rozpłakałam jak zobaczyłam taki wynik. Ale najpierw urolog, potem 2 ginekologów powiedziało, że 1% jest ok, jeśli w badaniu chromatyny jest dobrze. To drugie u nas wyszło fatalnie (o ile dobrze pamiętam około 80% uszkodzonych plemników) i na tej podstawie decyzja o operacji żylaka powrózka u męża.
Po operacji morfologia nadal wynosi 1%, znacząco zwiększyła się koncentracja i nieznacznie ruchliwość. W badaniu chromatyny mamy tylko 30 albo 15 (nie mam przed sobą wyników) % nieprawidłowych. Więc znacząca różnica.
Zarówno urolog jak i ginekolog powiedzieli, że ten wynik jest dobry mimo, że zakres referencyjny jest od 4% wzwyż. Ponoć to rzadkość jak zdrowy, płodny facet ma powyżej 2%.
Czy to prawda- nie wiem, ale wierzę, że tak.
Niestety ze względu na małą ruchliwość i moje małe AMH pewnie nie obejdzie się bez inseminacji, ale męża w tej chwili lekarze się już nie czepiają tylko każą łykać witaminki i uprawiać sport.


Trzymam kciuki!
Powiedz mi co to jest to badanie chromatyny? To jakies dodatkowe badanie? Bo my robiliśmy tylko rozszerzone badanie nasienia i posiew. Teraz przy powtórce badan chce zrobic jeszcze ten Mar-test.
U Nas jest 1% prawidłowych i strasznie malo plemnikow bo tylko 2,816 mln gdzie norma to 39. Ruch tez kiepski. Jedynie żywotność jest dobra bo az 70%
 
reklama
Cześć! Ja dzisiaj wrzuciłam sobie na luz. Popracowałam, ogarnelam dom i za chwilke idę na drinka z koleżanką by trochę głowa odpoczęła. U nas nikt nie wie, ze się staramy wiec tego tematu nie będzie i wiem ze się mega zrelaksuje. Mój ginekolog dziś zadzwonił ze jeśli wyjdzie na teście II KRESKI to mam jak najszybciej do niego i żebym się nie cieszyła, bo znalazl moje poprzednie USG i stwierdził, ze te piątkowe było gorsze [emoji853] tzn ze bliza po cc mimo upływu ponad 4 lat jeszcze potrafi się pogorszyć. Najpierw postraszył a potem mówi - tylko wiesz Wercia nie przejmuj się, bo może być tak ze będzie dobrze [emoji23][emoji23][emoji23]
Także miłego wieczoru dziewczyny! [emoji8]
Żeby nie było że atakuje Twojego lekarza i uważam że jest do niczego ;) ale przekonałam się już nie raz że lekarze ciągle mają odmienne zdanie pójdziesz do innego i powie co innego .... Dlatego się zastanawiam czy mam się zacząć martwić kolejna sprawa czy olać skoro i tak z tym nic nie jestem w stanie zrobić ...
 
Do góry