reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Okres nie chce sie rozkręcić[emoji48]
Bylo odrobinę jasno brązowego sluzu i koniec.
Zawsze bylo tak ze albo od razu mialam zywa krew, albo bylo wlasnie trochę brązowego sluzu i za chwilę sie rozkrecalo. A teraz cisza. Juz mnie to wkurza.
 
Okres nie chce sie rozkręcić[emoji48]
Bylo odrobinę jasno brązowego sluzu i koniec.
Zawsze bylo tak ze albo od razu mialam zywa krew, albo bylo wlasnie trochę brązowego sluzu i za chwilę sie rozkrecalo. A teraz cisza. Juz mnie to wkurza.
Moje okresy od kiedy się staram wszystkie jakieś dziwne i inne ;P chyba jak na złość.
 
Dzięki dziewczyny za słowo wsparcia fajnie że mamy takie miejsce że można swoje i radości i troski napisać bo mój M tym będzie dobrze to już mnie wkurza:errr:;) chociaż wiem że się martwi
No pewnie ;) Czekam na dużą betę
emoji8.png


eh mój mąż też tak w kółko powtarza "Będzie dobrze. Czemu ma się nie udać" :[
 
Pamiętacie dziewczyny swoją pierwszą @@?? :D

Ja dostałam w 6 podstawówce i byłam zajarana haha :D teraz jej nienawidzę :D :p
 
Moj mąż tez mowi ze bedzie dobrze.
Mnie to juz irytuje. Jak byśmy byli na poczatku starań o dziecko to ok mógłby tak mówić ale u Nas zaraz dwa lata! Wiec juz nie bedzie dobrze. A On dalej się łudzi że bedzie dobrze[emoji43]
Skręca mnie od takiego gadania.
 
Moj mąż tez mowi ze bedzie dobrze.
Mnie to juz irytuje. Jak byśmy byli na poczatku starań o dziecko to ok mógłby tak mówić ale u Nas zaraz dwa lata! Wiec juz nie bedzie dobrze. A On dalej się łudzi że bedzie dobrze[emoji43]
Skręca mnie od takiego gadania.
Faceci maja jednak inna wrażliwość inaczej do tego podchodzą bo są z Marsa :D:D
 
reklama
Beta zrobiona za 3 godz wynik online aaaa boję się dziewczyny :(
Tzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Pamiętacie dziewczyny swoją pierwszą @@?? :D

Ja dostałam w 6 podstawówce i byłam zajarana haha :D teraz jej nienawidzę :D :p
Ja dostałam w wakacje zaraz po skończeniu 6 klasy [emoji12] Na początku to było łał mam okres. A teraz po co on przychodzi
 
Do góry