reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Faceci maja jednak inna wrażliwość inaczej do tego podchodzą bo są z Marsa :D:D
Tyle ze np u Nas nie mogę mezowi powiedziec "nie, nie bedzie dobrze bo to w Tobie jest problem! Ty masz kiepskie nasienie i przez Ciebie sie nie udaje"[emoji19]
Bo bym go zranila bardzo. Dlatego przytakuje ze bedzie dobrze. I jestem w szoku ze On tak mowi, ze sobie nie zdaje sprawy jak powazny mamy problem[emoji17]
Dlatego te Jego bedzie dobrze tak mnie irytuje.
 
reklama
Tyle ze np u Nas nie mogę mezowi powiedziec "nie, nie bedzie dobrze bo to w Tobie jest problem! Ty masz kiepskie nasienie i przez Ciebie sie nie udaje"[emoji19]
Bo bym go zranila bardzo. Dlatego przytakuje ze bedzie dobrze. I jestem w szoku ze On tak mowi, ze sobie nie zdaje sprawy jak powazny mamy problem[emoji17]
Dlatego te Jego bedzie dobrze tak mnie irytuje.
Dlatego podziwiam twojego męża że miał odwagę że potrafił to zrobić i bardzo trzymam za was kciuki :)
 
Dzis złamałam dwa paznokcie. I to praktycznie przy samej skorze[emoji32] i obcielam wszystkie. Teraz czuje sie jakbym reki nie miala[emoji32] byly takie dlugie juz, prawie 3 miesiace je mialam[emoji19]
 
Cześć dziewczyny, mam na imię Beata, jestem Ty nowa ale czytam forum od kilku miesięcy. Staram się z partnerem o dziecko 11 miesięcy. W tym cyklu po próbie:) zaczęły mnie niesamowicie boleć piersi. Nie pamiętam aby kiedykolwiek tak mnie bolały, zwłaszcza po bokach. Dziś powinnam dostać @. Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś tak inaczej, troszkę przypomina to ból jakbym miała dostać okres ale jednak jest inny. Załączam zdjęcie testu wykonanego kilkadziesiąt minut temu. Powiedzcie..... jak wy byście zareagowały? Czy powinnam się cieszyć?
Pozdrawiam wszystkie staraczki! <3
 

Załączniki

  • 20181121_165538.jpg
    20181121_165538.jpg
    524,7 KB · Wyświetleń: 93
Cześć dziewczyny, mam na imię Beata, jestem Ty nowa ale czytam forum od kilku miesięcy. Staram się z partnerem o dziecko 11 miesięcy. W tym cyklu po próbie:) zaczęły mnie niesamowicie boleć piersi. Nie pamiętam aby kiedykolwiek tak mnie bolały, zwłaszcza po bokach. Dziś powinnam dostać @. Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś tak inaczej, troszkę przypomina to ból jakbym miała dostać okres ale jednak jest inny. Załączam zdjęcie testu wykonanego kilkadziesiąt minut temu. Powiedzcie..... jak wy byście zareagowały? Czy powinnam się cieszyć?
Pozdrawiam wszystkie staraczki! <3
Gratuluje[emoji173] to ciąża[emoji6]
 
W styczniu mamy powtorkę badań nasienia i zrobimy też MAR-TEST. Ten test wykrywa przeciwciała przeciwplemnikowe, które mogą zmniejszać ruchliwość i żywotność plemników, hamować połączenie plemnika z jajkiem, osłabiać zdolność przechodzenia przez śluz szyjkowy. Tak wyczytalam. Także warto zrobić, a koszt tego jest prawie taki sam co badania nasienia. No i można z jednej próbki zbadać i nasienie i zrobić ten test. Bo posiewu juz chyba nie ma sensu robic?? Czy jest? Bo robiliśmy i był ok. Nie było zadnych bakteri.
Sama już nie wiem[emoji19]
Myślę ze z tymi wynikami pojdziemy tez do androloga. Bo jeśli one sie nie poprawią to urolog juz Nam niestety w niczym nie pomoże.
Az sie boje tej końcówki stycznia.
my robiliśmy MSOME, chromatynę i test z hiarulonem. A posiew mieliście na tlenowe i beztlenowe ?
 
Cześć dziewczyny, mam na imię Beata, jestem Ty nowa ale czytam forum od kilku miesięcy. Staram się z partnerem o dziecko 11 miesięcy. W tym cyklu po próbie:) zaczęły mnie niesamowicie boleć piersi. Nie pamiętam aby kiedykolwiek tak mnie bolały, zwłaszcza po bokach. Dziś powinnam dostać @. Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś tak inaczej, troszkę przypomina to ból jakbym miała dostać okres ale jednak jest inny. Załączam zdjęcie testu wykonanego kilkadziesiąt minut temu. Powiedzcie..... jak wy byście zareagowały? Czy powinnam się cieszyć?
Pozdrawiam wszystkie staraczki! <3
no jak są dwie kreski to ciąża
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam na imię Beata, jestem Ty nowa ale czytam forum od kilku miesięcy. Staram się z partnerem o dziecko 11 miesięcy. W tym cyklu po próbie:) zaczęły mnie niesamowicie boleć piersi. Nie pamiętam aby kiedykolwiek tak mnie bolały, zwłaszcza po bokach. Dziś powinnam dostać @. Pobolewa mnie podbrzusze ale jakoś tak inaczej, troszkę przypomina to ból jakbym miała dostać okres ale jednak jest inny. Załączam zdjęcie testu wykonanego kilkadziesiąt minut temu. Powiedzcie..... jak wy byście zareagowały? Czy powinnam się cieszyć?
Pozdrawiam wszystkie staraczki! <3
Jesteś w ciąży. Gratuluję! Wpadnij na wątek lipcowych mam.
 
Do góry