reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny kto moze zrobić echo serca? Tylko kardiolog czy np jakis internista? Bo chce sobie dla pewnosci powtorzyc echo. Tylko w tych prywatnych przychodniach np luxmed nie wiem kto robi takie echo. Czy jakis zwykly lekarz czy kardiolog? Bo zalezy mi na fachowej opini i nie wiem czy taka dostane od jakiegos zwyklego lekarza. Dlatego pytam? Bo nie mogę znalezc lekarza ktory ma swoj prywatny gabinet ze swoim sprzętem aby pojsc. Tylko przychodnie mi wyskakują
Wydaje mi się, że tylko kardiolog
 
No wlasnie dlatego zapytalam bo juz sama nie wiem. A jak by robil kardiolog to bym nie musiala dodatkowo brac wizyty bo bym sie wszystkiego od razu dowiedziala.
Wiesz co ja nie jestem pewna czy kardiolog a echo serca to dwie różne osoby nie robią... Ręki nie dam sobie uciąć ale może tak być że na echo trzeba będzie iść oddzielnie i na konsultacje też. Teraz wszedzie kasy szukają więc po co mają robić wszystko na jednej wizycie.
 
Dziewczyny kto moze zrobić echo serca? Tylko kardiolog czy np jakis internista? Bo chce sobie dla pewnosci powtorzyc echo. Tylko w tych prywatnych przychodniach np luxmed nie wiem kto robi takie echo. Czy jakis zwykly lekarz czy kardiolog? Bo zalezy mi na fachowej opini i nie wiem czy taka dostane od jakiegos zwyklego lekarza. Dlatego pytam? Bo nie mogę znalezc lekarza ktory ma swoj prywatny gabinet ze swoim sprzętem aby pojsc. Tylko przychodnie mi wyskakują
Echo serca musi robić lekarz przeszkolony do tego i najpewniej będzie to kardiolog, nawet w luxmedzie, tak podejrzewam ;) Najlepiej zadzwonić i się upewnić ;)
 
Wiesz co ja nie jestem pewna czy kardiolog a echo serca to dwie różne osoby nie robią... Ręki nie dam sobie uciąć ale może tak być że na echo trzeba będzie iść oddzielnie i na konsultacje też. Teraz wszedzie kasy szukają więc po co mają robić wszystko na jednej wizycie.
No wlasnie tak jest w tych prywatnych przychodniach typu Luxmed. Ze echa nie robią w ramach wizyty u kardiologa tylko sobie oddzielnie trzeba robić. Przed wizytą robia tylko ekg.
A bylam prywatnie u takiej babeczki to w ramach wizyty było i ekg i echo. Ale nie moge znalezc takiego prywatnego gabinetu blisko siebie[emoji19]
 
No wlasnie tak jest w tych prywatnych przychodniach typu Luxmed. Ze echa nie robią w ramach wizyty u kardiologa tylko sobie oddzielnie trzeba robić. Przed wizytą robia tylko ekg.
A bylam prywatnie u takiej babeczki to w ramach wizyty było i ekg i echo. Ale nie moge znalezc takiego prywatnego gabinetu blisko siebie[emoji19]
Ja do Endo też jeZdze na drugi koniec Warszawy przez największe korki no bo ponoć jedna z lepszych ;P przeważnie tak jest że jak się coś chcę u lekarza załatwić to to co nas interesuje jest kawal drogi...
 
Trochę mnie tu nie było i naprodukowałyście 300 stron! szalone!

My wczoraj byliśmy u lekarza i już mamy plan działania. Na razie jestem po owulacji, więc mamy czekać czy przyjdzie @ czy się wydarzy cud dwóch kresek. Jeśli @ będzie, jeszcze przed świętami robimy badania i w styczniu ruszamy z inseminacją.
Oby Mikołaj przyniósł nam te dwie kreski w prezencie. Nic więcej nie chcę :(


Robiliśmy robiliśmy, nie sa jakies super super bo morfologia 4%, ale wszystko w normie, dlatego raczej problem jest u mnie... wczoraj ten nowy gin tez widzial wyniki meza i mowil ze sa ok. Tu jest taki nawal nikow ze tez dokladnie nie pamietam ktora co ;-)
4% to JEST super :D u nas jest tylko 1% i lekarz mówi, że nie ma się czym martwić. Więc 4 % zazdroszczę mocno.


Dziewczyny kto moze zrobić echo serca? Tylko kardiolog czy np jakis internista? Bo chce sobie dla pewnosci powtorzyc echo. Tylko w tych prywatnych przychodniach np luxmed nie wiem kto robi takie echo. Czy jakis zwykly lekarz czy kardiolog? Bo zalezy mi na fachowej opini i nie wiem czy taka dostane od jakiegos zwyklego lekarza. Dlatego pytam? Bo nie mogę znalezc lekarza ktory ma swoj prywatny gabinet ze swoim sprzętem aby pojsc. Tylko przychodnie mi wyskakują
Raczej specjalista diagnostyki obrazowej niż kardiolog.
 
Trochę mnie tu nie było i naprodukowałyście 300 stron! szalone!

My wczoraj byliśmy u lekarza i już mamy plan działania. Na razie jestem po owulacji, więc mamy czekać czy przyjdzie @ czy się wydarzy cud dwóch kresek. Jeśli @ będzie, jeszcze przed świętami robimy badania i w styczniu ruszamy z inseminacją.
Oby Mikołaj przyniósł nam te dwie kreski w prezencie. Nic więcej nie chcę :(



4% to JEST super :D u nas jest tylko 1% i lekarz mówi, że nie ma się czym martwić. Więc 4 % zazdroszczę mocno.



Raczej specjalista diagnostyki obrazowej niż kardiolog.
Serio Wam tak lekarz powiedzial ze przy 1% morfologi nie ma sie czym martwić?
A ja przeplakalam dobry tydzien jak zobaczylam ze u Nas tylko 1%[emoji19]
 
reklama
Do góry