reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie niestety nic z tego cyklu nie będzie, @ się spóźnia, pewnie przez stres... Dziś spadek temp.do 36,3, brzuch napierdziela, nospa poszła w ruch, zaczęło się małe plamienie, także w ciągu dnia @ się rozkręci [emoji25]
 
Hej dziewczyny ten mój okres to jakiś dziwny nie dość że się spóźnial to trwał nie całe 3 dni..Nie wiem czy to ze stresu że wcale go nie chciałam czy co..za zwyczaj trwa 4-5dni a wczoraj już ok południa nic do końca dnia to jakbym się czyścila..co myślicie zrobić jutro rano ter tak do świętego spokoju??czy już się nie katować tymi testami:)i po prostu uznać to za krótszy okres...?:)Pozdrawiam.
Test zrobić nie zaszkodzi ;)
Dzięki serdeczne :)
Na razie to tylko cień i tak do niego podchodzę, w sierpniu miałam wyraźne krechy a i tak się nie udało więc czekam cierpliwie na rozwój sytuacji

O tak, passa rozpoczęta :)
Trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko ok :) chyba masz jakiś felerny termometr, że nie pokazał wzrostu temperatury :)
 
reklama
Do góry