reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Mam nadzieję, że to nie okaże się jednak biochemiczna!



Super! Wiedziałam :D



Doczytałam, że jednak weźmiesz Duphaston. Trzymam mocno kciuki!



Nierealne :D

A propos Duphastonu. Czy któraś z Was bierze go lub luteinę po owu z powodu niskiego progesteronu? Albo ma zapisane bo jest po biochemicznej, żeby sytuacja się nie powtórzyła?
Ja biore duphaston od 16dc przez 10 dni podobno pomaga zajść dziś zaczynam nastepne opakowanie. A ty ile bierzesz 2 razy dziennie czy raz?
 
Ja biore duphaston od 16dc przez 10 dni podobno pomaga zajść dziś zaczynam nastepne opakowanie. A ty ile bierzesz 2 razy dziennie czy raz?

A badałaś progesteron czy lekarz zapisała bez badania? Ja nie biorę bo orzy ostatniej wizycie gin nic nie mówił. Ale zastanawiam się czy nie powinnam bo mam dość niski progesteron no i miała ciążę biochemiczną.
 
Kurcze ale mi się dzisiaj dziwna sytuacja przytrafiła.. wstaje rano i chcę iść do toalety ściągam spodnie od piżamy a tutaj śluz mlecznobiały, tak dużo że aż mi po nodze pociekło:szok::szok: ogólnie dzisiaj tak mokro że szok!!
A przecież do @ jakieś 4-5 dni i zawsze susza była przed, więc nie wiem o co chodzi.....:confused2:
 
Kurcze ale mi się dzisiaj dziwna sytuacja przytrafiła.. wstaje rano i chcę iść do toalety ściągam spodnie od piżamy a tutaj śluz mlecznobiały, tak dużo że aż mi po nodze pociekło:szok::szok: ogólnie dzisiaj tak mokro że szok!!
A przecież do @ jakieś 4-5 dni i zawsze susza była przed, więc nie wiem o co chodzi.....:confused2:
:szok: śmingus dyngus, ale to dobrze może to zwiastun wczesnej ciąży. Trzymam kciuki!!! :tak:
 
Dla mnie to jest masakra jak mam gdzies zadzwonic to sobie najpierw zapisuje co mam mowic [emoji23]a serce to chce mi uciec jak wybieram nr [emoji23]ze dwa dni musze sie przyszykowac psychicznie na rozmowe [emoji23][emoji23]
Też tak kiedyś miałam... [emoji16] Ale przeszło mi gdy musiałam pracować przez pewien czas jako sekretarka. [emoji12] Pokonalam swoją słabość [emoji1]
 
reklama
A my zakupy do łazienki juz mamy z głowy i teraz tylko pozostaje nam się wziąć za ten remoncik mini.
Też w zeszłym tyg robiliśmy mini remoncik. We wtorek malowałam sufit na biało i kupiłam farbę dulux..... myślałam, że to dobra farba :wściekła/y: a musiałam nałożyć 4 warstwy, aby wszystko pokryło ładnie
 
Do góry