reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A tak normalnie to chodzisz do tej gin prywatnie?
No wcześniej zawsze prywatnie ale z tego co pamietam jak tz na poczatku roku przyniósł umowe i tam byla taka dodatkowa kartka z lista lekarzy/gabinetow w naszej okolicy i moja gin tam wlasnie byla [emoji848]
Możesz sama zadzwonić na infolinię PZU zdrowie ;) ja dzwoniłam
Nieee niech tz zadzwoni [emoji14] om ma wszystkie dane, nr ubezpieczenia itd [emoji57]
Poza tym ja nienawidzę dzwonic i rozmawiac przez telefon [emoji850]
 
No wcześniej zawsze prywatnie ale z tego co pamietam jak tz na poczatku roku przyniósł umowe i tam byla taka dodatkowa kartka z lista lekarzy/gabinetow w naszej okolicy i moja gin tam wlasnie byla [emoji848]
Nieee niech tz zadzwoni [emoji14] om ma wszystkie dane, nr ubezpieczenia itd [emoji57]
Poza tym ja nienawidzę dzwonic i rozmawiac przez telefon [emoji850]
hahhaha to tak samo jak ja nienawidzę dzwonić :o:D
 
Dla mnie to jest masakra jak mam gdzies zadzwonic to sobie najpierw zapisuje co mam mowic [emoji23]a serce to chce mi uciec jak wybieram nr [emoji23]ze dwa dni musze sie przyszykowac psychicznie na rozmowe [emoji23][emoji23]
Znam to :D Nawet jak mam dzwonić na wizytę do lekarza to już dzień wcześniej o tym myślę i schizuję :o:D:D:D:D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Ja też kiedyś tak schizowałam jak miałam gdzieś zadzwonić ale teraz chyba przez pracę gdzie czesto gdzies sie dzwoni, to już mam mniejszy stres. Ale jednak troche tego nie lubie.
 
reklama
U nas [emoji173]️w tym cyklu były w pon i środę a owu niby we wtorek ale mój miał wyjazd służbowy właśnie z wtorku na środę a tak ogólnie to my wsumie codziennie 8-)jak ma być fasola to będzie i już chyba nie patrzę na te testy owu mierzenia i inne....
Ja nic nie mierze chociaż miałam zacząć w tym cyklu ale to nie na moje nerwy ;p
 
Do góry