reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej dziewczyny :) Mam do was pytanie.. Zrobiłam dziś test owulacyjny i wyszedł raczej pozytyw: Zobacz załącznik 906898
A to już 21dc :o zrobiłam go tylko z ciekawości, byłam pewna, ze owulacje miałam w weekend ( bolał mnie prawy jajnik i miałam dosyć dużo śluzu, a teraz jest susza). W co bardziej wierzyć? W pozytywny test czy w to, ze śluz zwiastował owulacje?
A robiłaś test owu w weekend wtedy kiedy myślałaś, że jest owu??
 
reklama
Heh wy znowu z tymi testami owu [emoji14] ja już też nie wiem w co wierzyc. Czy w testy owu czy kalendarzyk czy we własny organizm ;) gin podtrzymuje zdanie że testy owu to wymysł koncernów farmaceutycznych i że są zawodne. Mam jeszcze 2 to zrobię okolo owulki ale więcej nie kupię.

Czy któraś z was jest teraz blisko owu i chce mi potowarzyszyc w staraniach ? ;)
 
Ja mam daleko dopiero zaczynam nowy cykl :)

Ja nie robię testów owu :) Trzeba uprawiać bobosexy cały miesiąc i się wstrzeli w owu na 100% :-D
 
Heh wy znowu z tymi testami owu [emoji14] ja już też nie wiem w co wierzyc. Czy w testy owu czy kalendarzyk czy we własny organizm ;) gin podtrzymuje zdanie że testy owu to wymysł koncernów farmaceutycznych i że są zawodne. Mam jeszcze 2 to zrobię okolo owulki ale więcej nie kupię.

Czy któraś z was jest teraz blisko owu i chce mi potowarzyszyc w staraniach ? ;)
Ja jestem w trakcie owu [emoji14]
 
No właśnie nie :/ robiłam do 14dc i właśnie wtedy test był już taki:
IMG_1819.JPG

Byłam pewna, ze jeszcze z 2, 3 dni i będzie owu wiec miałam wyjazd i odpuściłam testowanie, jeszcze jak doszedł ten śluz to już wgl byłam pewna. A tu dziś taka niespodzianka....
 

Załączniki

  • IMG_1819.JPG
    IMG_1819.JPG
    328,8 KB · Wyświetleń: 118
Heh wy znowu z tymi testami owu [emoji14] ja już też nie wiem w co wierzyc. Czy w testy owu czy kalendarzyk czy we własny organizm ;) gin podtrzymuje zdanie że testy owu to wymysł koncernów farmaceutycznych i że są zawodne. Mam jeszcze 2 to zrobię okolo owulki ale więcej nie kupię.

Czy któraś z was jest teraz blisko owu i chce mi potowarzyszyc w staraniach ? ;)
No właśnie ja i sama nie wiem czy mialam owulacje dwa dni temu czy dopiero będzie prawidłowo dxis powinna być ake wydaje mi sie ze juz była a ty kiedy powinnas mieć?
 
Coś juz mnie szczela z tym czekaniem kiedy w końcu będę chciałabym juz a tu z miesiąca na miesiąc w ciąż to samo. Wiem ze 4 miesiące to jest nic w porównaniu do tych co już rok lub więcej czekają ale mimo wszystko co miesiac załamka i nerwy ze znowu okres....
 
Coś juz mnie szczela z tym czekaniem kiedy w końcu będę chciałabym juz a tu z miesiąca na miesiąc w ciąż to samo. Wiem ze 4 miesiące to jest nic w porównaniu do tych co już rok lub więcej czekają ale mimo wszystko co miesiac załamka i nerwy ze znowu okres....
Mnie też strzela i też mniej więcej 4 miesiąc staran. Muszę trochę wyluzować, bo to się zaczyna robić chore :(
No właśnie ja i sama nie wiem czy mialam owulacje dwa dni temu czy dopiero będzie prawidłowo dxis powinna być ake wydaje mi sie ze juz była a ty kiedy powinnas mieć?
Wg kalendarza za 4 dni płodne
 
Coś juz mnie szczela z tym czekaniem kiedy w końcu będę chciałabym juz a tu z miesiąca na miesiąc w ciąż to samo. Wiem ze 4 miesiące to jest nic w porównaniu do tych co już rok lub więcej czekają ale mimo wszystko co miesiac załamka i nerwy ze znowu okres....
I pewnie przez to jest klops. Stres nie pomaga tylko szkodziiii
 
reklama
Coś juz mnie szczela z tym czekaniem kiedy w końcu będę chciałabym juz a tu z miesiąca na miesiąc w ciąż to samo. Wiem ze 4 miesiące to jest nic w porównaniu do tych co już rok lub więcej czekają ale mimo wszystko co miesiac załamka i nerwy ze znowu okres....
Rozumiem cie doskonale.. sama miałam okropna zalamke po około 5nieudanych cyklach... i chyba u wielu staraczek tak do pol roku jest pierwsza powazna zalamka przynajmniej z tego co zaobserwowalam..
Ale trzeba sie wziac w garść i mimo wszystko wierzyc gdzies gleboko ze sie uda [emoji6]
A udaje sie zwykle wtedy gdy sie tego kompletnie nie spodziewasz tak jak u mnie [emoji6]
 
Do góry