reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Teoretycznie normy podane w labo nie mają odniesienia do osób młodych, w wieku rozrodczym, jakieś 2 lata temu chodziła w sieci jeszcze informacja, że przy staraniach najlepiej żeby była do 2,5 teraz już mówią o 2, a czasami się spotykam z informacją, że najlepiej jak jest w okolicach 1, uważam, że trzeba zrobić wszystkie badania tarczycowe żeby wyciągnąć jakiś wniosek bo na samym TSH nie ma co polegać
Tsh - 2600
ATG - 11,3
ATPO - 13
Ft3 - 4,25
Ft4 - 1,58
Na USG - tarczyca z cechami wzmożonego ukrwienia w opcji CD.

JesZcze z tymi wynikami nie byłam u endo. Wiec nic w sumie mi to nie mówi
 
reklama
Dlugo sie staracie dziewczyny? Ja to sie juz tak przyzwyczailam do tych testow z jedna kreska...MasterKa ogoreczki tez lubie i kapuste kiszona szczegolnie przed okresem mnie ciagnie do jedzenia
 
A po jakim czasie byłyście 'na chodzie' po cc? Ja sie panicznie boje sn i co któraś koleżanka rodzi to jeszcze gorsze historie opowiada. Jakoś mi się ten cud narodzin nie widzi... Ale może zmienię zdanie jak zajde ;)

Ja po CC czułam się bardzo dobrze, drugiego dnia zajmowałam się małym sama. Przy wyjściu nie brałam już przeciwbólowych i w domu tak samo - ani jednej tabletki. Także ja wspominam bardzo dobrze
 
Dlugo sie staracie dziewczyny? Ja to sie juz tak przyzwyczailam do tych testow z jedna kreska...MasterKa ogoreczki tez lubie i kapuste kiszona szczegolnie przed okresem mnie ciagnie do jedzenia
Ja w pierwszą ciążę zaszłam w 2 cyklu, w 9tc poronienie zatrzymane, zabieg łyżeczkowania, po poronieniu 4 cykle starałam się bezskutecznie teraz mam przerwę i w planach powrót od kolejnego cyklu.
 
Dlugo sie staracie dziewczyny? Ja to sie juz tak przyzwyczailam do tych testow z jedna kreska...MasterKa ogoreczki tez lubie i kapuste kiszona szczegolnie przed okresem mnie ciagnie do jedzenia
My się staramy 11 miesięcy. Ale u nas w miesiącu możemy tylko max 5 dni się seksić. Teraz to w tym miesiącu będzie tylko 4 razy. O ile @ przyjdzie planowo...
No ja tez właśnie lubię takie rzeczy kwasniejsze, ale nie ma znaczenia kiedy [emoji23] a tesciowa juz w szał wpadla [emoji23]
 
My się staramy 11 miesięcy. Ale u nas w miesiącu możemy tylko max 5 dni się seksić. Teraz to w tym miesiącu będzie tylko 4 razy. O ile @ przyjdzie planowo...
No ja tez właśnie lubię takie rzeczy kwasniejsze, ale nie ma znaczenia kiedy [emoji23] a tesciowa juz w szał wpadla [emoji23]
No to widze ze tesciowa juz nozkami przebiera na wnuki;)U mnie to takie niesmiale pytania padaja raz na rok...
 
Stosunek FT3 do FT4 masz chyba nieprawidłowy i FT3 wysokie musiałabyś się wybrać do Endo podpytać [emoji4]
Z tego co czytałam to większe znaczenie ma ft4 niz ft3 znajoma mi potwierdziła że jej Endo też nie kazała się przejmować jeśli ft3 było przy górnej granicy. ogólnie chyba nie najgorsze te badania nie masz co się martwić
 
reklama
A po jakim czasie byłyście 'na chodzie' po cc? Ja sie panicznie boje sn i co któraś koleżanka rodzi to jeszcze gorsze historie opowiada. Jakoś mi się ten cud narodzin nie widzi... Ale może zmienię zdanie jak zajde ;)
Po 8h [emoji16]
A dobrze się czułam... na 4/ 5 dobę :) A jak ściągneli szwy to już mogłam góry przenosić [emoji16]
 
Do góry