reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Wiem Kasia wiem[emoji37] jeszcze żeby ktoś mi zagwarantował ze kiedys sie uda... to moge jeszcze czekac... ale tak... wiecznie to samo... na mnie teksty, że w następnym się uda juz nie działają....
No to piatka bo ja w te teksty tez nie wierze.
Ogolnie bojowo sie nastawilam teraz. Odpuszczam ten cykl i stawiam na badania i wtedy zobacze co dalej.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn których faceci robili badanie nasienia. Czy podstawowe badanie wystarczy czy trzeba robić rozszerzone? Jakie parametry są najważniejsze? Idziemy na badania w sobotę i nie wiem które wybrać...
Rozszerzone, bo w podstawowym nie ma chyba morfologii, a to bardzo ważny parametr. U nas podstawowe wyniki ok a morfologia tragiczna i dupa :(
 
Zależy jaki czas. Zależy też chyba od rany. Mi kazali wybrać [emoji12] I wybrałam cc
Ja bym się bała że mi peknie macica przy sn. Szczególnie że pierwsze miałam dobę próby sn po odejściu wod i przy oxy rozkręconej myślałam że wyskoczę z okna z bólu a poród stal w miejscu jak przyszłam o 8 w niedzielę z rozwarciem 3 cm to w poniedziałek o 2 w nocy miałam całe 4 cm rozwarcia a już miałam połowę włosów wyrwanych z bólu [emoji14] po dobie walki doszło mi do 5cm a ja nie miałam siły mówić i chyba tylko dlatego mój mąż jeszcze żyję bo chciałam go zamordować że sprawił że tak cierpie ;P
 
A po jakim czasie byłyście 'na chodzie' po cc? Ja sie panicznie boje sn i co któraś koleżanka rodzi to jeszcze gorsze historie opowiada. Jakoś mi się ten cud narodzin nie widzi... Ale może zmienię zdanie jak zajde ;)
 
Mam pytanie do dziewczyn których faceci robili badanie nasienia. Czy podstawowe badanie wystarczy czy trzeba robić rozszerzone? Jakie parametry są najważniejsze? Idziemy na badania w sobotę i nie wiem które wybrać...
Lepiej zróbcie rozszerzone. My robiliśmy rozszerzone i od razu powiew jakby coś wyszło i trzeba by sprawdzić czy jest jakaś infekcja
 
Dziewczyny a jeśli jesteście przy temacie tsh to się zapytam, bo widzę, ze mądre tu duszyczki :) moje tsh wyszło 2600 niby norma jest do 4000 chyba z tego co pamietam. Niektórzy mówią, ze 2600 w wieku 25 lat to trochę za dużo?
Teoretycznie normy podane w labo nie mają odniesienia do osób młodych, w wieku rozrodczym, jakieś 2 lata temu chodziła w sieci jeszcze informacja, że przy staraniach najlepiej żeby była do 2,5 teraz już mówią o 2, a czasami się spotykam z informacją, że najlepiej jak jest w okolicach 1, uważam, że trzeba zrobić wszystkie badania tarczycowe żeby wyciągnąć jakiś wniosek bo na samym TSH nie ma co polegać
 
reklama
Pojde ostatni raz do mojego lekarza a jak mnie oleje to poszukam innego ktory podejdzie do sprawy powazniej.
Chodzisz prywatnie czy na NFZ ? Powiem ci, że ja byłam raz na NFZ i wtedy jeszcze się starałam mówię mu o swoich problemach, a on mi zaproponował brać Ovarin i Costangus, a ja tlumacze, że chciałabym jakieś badania, a nie suplementy, które są podawane osobom bez problemów od tak żeby coś tam wspomóc, ale nie było nawet takiej opcji więc wolę wydać pieniądze na prywatną wizytę ale coś z niej wynieść
 
Do góry