reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dzien Dobry,ale wy wcześnie rano zaczynacie na tym forum pisac:)ja pierwsze naturalnie ale jesli bedzie drugie moze bede miec opche cc.Zadnej traumy nie mam po naturalnym ale boje sie komplikacji a znam duzo roznych histori
 
reklama
Kobieki ile macie lat?ja mam 34 i sobie czasem mysle ze moze juz pozno troche na drugie dziecko?tego bardzo zaluje,jakbym wiedziala ze to potrwa tyle czasu to bym duzzzooo szybciej zaczela starania,no ale kto to wiedzial;(
 
Maga_ch wiadomo cc to operacja, nie będziesz od razu biegać i skakać. Ale ja po tych 8h normalnie zajmowałam się mała. Myślę, że taki skarb dodaje siły :) I wtedy nic człowieka nie boli [emoji16]
No jasne, zdaje sobie z tego sprawę i też będę pytać tutejszych lekarzy, bo to jednak inaczej wygląda w każdym kraju. A co do biegania i skakania, to też myślę ze rzadko ktora jest taka wysportowana po sn[emoji6] więc tak czy siak maratony trzeba odłożyć :)
Kobieki ile macie lat?ja mam 34 i sobie czasem mysle ze moze juz pozno troche na drugie dziecko?tego bardzo zaluje,jakbym wiedziala ze to potrwa tyle czasu to bym duzzzooo szybciej zaczela starania,no ale kto to wiedzial;(
Ja mam 34 i staram sie o 1. Trochę późno, ale tak się życie potoczyło, więc nie narzekam. Więcej raczej nie planuje chyba żebym nagle po pierwszym zlapala jakiegoś bejbikowego wirusa, to na szybko jeszcze coś się zmajstruje[emoji1]
 
Kobieki ile macie lat?ja mam 34 i sobie czasem mysle ze moze juz pozno troche na drugie dziecko?tego bardzo zaluje,jakbym wiedziala ze to potrwa tyle czasu to bym duzzzooo szybciej zaczela starania,no ale kto to wiedzial;(
Mi w sobotę 40stka stuknie gin ostatnio do mnie mówi że zanim mój czas minie zdążę jeszcze dwójkę dzieci urodzić ;)ale masz rację gdybym wiedziała że to nie tak odrazu to pewnie szybciej bym zaczeła starania
 
Kamila- no ja Ci pisałam ostatnio , że jeszcze dwójkę zdążysz urodzić w ciągu roku [emoji16] A nie chciałaś mi wierzyć [emoji12]
Haha nie no dwojki w ciagu roku to juz nie zdaze [emoji23] zreszta wiecej juz nie planuje [emoji6]
Kobieki ile macie lat?ja mam 34 i sobie czasem mysle ze moze juz pozno troche na drugie dziecko?tego bardzo zaluje,jakbym wiedziala ze to potrwa tyle czasu to bym duzzzooo szybciej zaczela starania,no ale kto to wiedzial;(
Ja jestem tu jadna z mlodszych dziewczyn bo mam 22lata i w sumie zaluje ze wczesniej nie zaczelismy sie starac bo i tak zajęło nam to rok[emoji849]
No jasne, zdaje sobie z tego sprawę i też będę pytać tutejszych lekarzy, bo to jednak inaczej wygląda w każdym kraju. A co do biegania i skakania, to też myślę ze rzadko ktora jest taka wysportowana po sn[emoji6] więc tak czy siak maratony trzeba odłożyć :)Ja mam 34 i staram sie o 1. Trochę późno, ale tak się życie potoczyło, więc nie narzekam. Więcej raczej nie planuje chyba żebym nagle po pierwszym zlapala jakiegoś bejbikowego wirusa, to na szybko jeszcze coś się zmajstruje[emoji1]
Ja moge śmiało powiedzieć ze po sn bardzo szybko doszlam do siebie, jak wrocilam ze szpitala to nie bylo juz nic mnie nie bolalo no i cale szczęście bo i zakupy i spacery i sprzatanie, gotowanie i zajmowanie sie dzieckiem bylo na mojej glowie więc ciesze sie ze nie mialam cc bo jakbym miała uwazac na blizne, nie dzwigac itd to nie wiem co by bylo [emoji849]
 
Maga_ch, jak bym o sobie czytała [emoji1]Ja też 34 lata i staramy się o pierwsze dziecko. Również długo odkładalismy decyzję, głównie z powodu skomplikowanej sytuacji mieszkaniowej i innych zawirowań w życiu :-) Ja bym chciała mieć dwójke, najlepiej teraz jedno po drugim... chyba, że bliźniaczki się trafią[emoji173][emoji2]
 
reklama
Do góry