reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ale dzisiaj brzydki dzień.
Wczoraj dostałam wyniki pakietu z tarczycy. Dla odmiany teraz TSH wyszło mi 2.5 tf3 tf4 i anty tpo dobre. Ale za to anty tg wyszły mi dużo ponad normę już wyczytałam na google tyle rzeczy że głowa mała. W poniedziałek umówiłam się do Endo zobaczymy co powie na ten temat.
 
reklama
Ale dzisiaj brzydki dzień.
Wczoraj dostałam wyniki pakietu z tarczycy. Dla odmiany teraz TSH wyszło mi 2.5 tf3 tf4 i anty tpo dobre. Ale za to anty tg wyszły mi dużo ponad normę już wyczytałam na google tyle rzeczy że głowa mała. W poniedziałek umówiłam się do Endo zobaczymy co powie na ten temat.
No to faktycznie dziwna sytuacja. Robiłaś badania w innym laboratorium ?
 
U mnie mówi ze te 7mm może być zagrożeniem bo jeśli dziecko zagnieździ się obok to jest wysokie ryzyko, ze blizna się rozejdzie i takie ciąże lepiej usunąć :(
 
Ale dzisiaj brzydki dzień.
Wczoraj dostałam wyniki pakietu z tarczycy. Dla odmiany teraz TSH wyszło mi 2.5 tf3 tf4 i anty tpo dobre. Ale za to anty tg wyszły mi dużo ponad normę już wyczytałam na google tyle rzeczy że głowa mała. W poniedziałek umówiłam się do Endo zobaczymy co powie na ten temat.
A ile ponad normę? Ja mialam oba bardzo wysoko, kilka razy ponad normę, no i mam stwierdzone hashimoto. Ala jeśli są delikatnie ponad normę, to może nic nie być.
 
A ile ponad normę? Ja mialam oba bardzo wysoko, kilka razy ponad normę, no i mam stwierdzone hashimoto. Ala jeśli są delikatnie ponad normę, to może nic nie być.
No właśnie tpo mam dobre a to drugie jest bardzo wysokie bo norma do 115 a ja mam 3 tys. No właśnie czytam o tym Hashimoto moja siostra ma a to ponoc genetyczne.
 
No to faktycznie dziwna sytuacja. Robiłaś badania w innym laboratorium ?
Tak w innym robiłam właśnie żeby się upewnić czy dobrze zrobili a teraz to już zgłupiałam. Ale to tg mnie niepokoi więc znowu powotrzulwm w innym ale i tak mam wizytę w poniedziałek to coś więcej się dowiem.
 
reklama
Do góry