reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Cześć dziewczyny,
Zaczęłam na forum od razu z grubej rury bo na czerwcówkach'19 bo byłam przekonana że już za chwilkę będę w ciąży.
Okazało się że moje miejsce jednak na staraczkach, jeśli mnie przygarniecie oczywiście :)

Przedstawię się krótko: mam 34 lata, staram się o drugie dziecko, teraz leci 6 cykl.

Ps: @Kaamilaaa i @martoosia04 przykro mi że nie zostałyście na wątku czerwcowym :(
Witaj i sie rozgosc:) W jakim wieku masz 1 dziecko?
Musi się udać i już! Twój synek jeszcze malutki, więc jest czas :) I dalej trzymam kciuki!


No właśnie boję się torbieli, ale czy wtedy nie byłoby tylko z jednej strony? Bo tydzień temu bolało mnie tak samo ale z drugiej :confused:
Ja Kochana mialam torbiela wielkosci 14cm i sami lekarze byli zdziwieni bo nic mnie nie bolalo. Tylko jak siedzialam po turecku i sie schylalam w przod to go czulam. Uwazam ze nie masz co sie zamartwiac. Ja Ci wroze ciaze:)
 
A teraz ode mnie  ❤️
Cała się trzęse i nawet śniadania nie mogę zjeść :huh::rolleyes2::laugh2:
IMG_20180928_071926.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180928_071926.jpg
    IMG_20180928_071926.jpg
    413,5 KB · Wyświetleń: 202
reklama
Do góry