reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ciężko was nadrobić dziewczyny.
Azulka trzymaj się, wypij sobie piwko lub winko dla lepszego humoru. Reszta z poczatkiem cyklu - dziewczyny, już za 2tyg próbujecie znowu! Będzie dobrze, uda się w końcu.

Mnie właśnie jakieś 2h temu potwornie zacząl boleć lewy jajnik. Już marudziłam wcześniej że zero objawów owu a tu taki ból że ledwo chodzę. Ciekawe czy temp w końcu podskoczy jutro, jeśli nie to znaczy że to nie owu, tylko jajnik mi szaleje z rozpaczy...
Hehe ... z rozpaczy [emoji16] dobre!
 
Jest mi tak smutno![emoji24]
Mam ochotę sie rozpłakać. Tak mi złe z tym że zostawiłam męża samego[emoji15]
Jutro będę z Nim caly dzień.
Już nie smęcę. Musze Was nadrobić.
Spokojnie ,niebawem znowu się widzicie.Wszystko będzie dobrze ;) powiedz mi jak tam Twoje objawy? Nadal się utrzymują ? Jak dobrze pamiętam to jutro rzucamy czary,aby okres nie przyszedł ;)
 
Dobrze ze mam farbowane włosy bo już pewnie siwa jestem od tej niepewności :D:D:D
Mi się już dzisiaj nawet śniło że testuję ale w toalecie w pracy i strasznie się ukrywałam z tym testem :D

Ciężko was nadrobić dziewczyny.
Azulka trzymaj się, wypij sobie piwko lub winko dla lepszego humoru. Reszta z poczatkiem cyklu - dziewczyny, już za 2tyg próbujecie znowu! Będzie dobrze, uda się w końcu.

Mnie właśnie jakieś 2h temu potwornie zacząl boleć lewy jajnik. Już marudziłam wcześniej że zero objawów owu a tu taki ból że ledwo chodzę. Ciekawe czy temp w końcu podskoczy jutro, jeśli nie to znaczy że to nie owu, tylko jajnik mi szaleje z rozpaczy...
Trzymam kciuki za jajnik! :D (hahaha, jak to brzmi!) mnie tak czasem strasznie boli na owu, więc oby to to!

Mam kolejny objaw 'ciąży' ;) mianowicie od tygodnia moja kotka uparcie śpi mi na brzuchu i włazi na kolana  oczywiście nie ma to nic wspólnego z tym, że zrobiło się zimno o_O
 
Dobra dobra [emoji16] coś sciemniasz ... i nie będzie @ [emoji16] tylko czemu nie chcesz się pochwalić? [emoji3]
Haha [emoji23] jakby sie było czym pochwalic to byscie od razu wiedzialy [emoji14]
Chce zeby szybko przyszła bo jak sie zacznie spozniac to wszystko mi sie poprzesuwa [emoji849] a tak sobie wypatrzylam w kalendarzu ze jak bedzie jak powinno to bede mogla część badan a na pewno proga zbadac jak bede z młodym w szpitalu [emoji848]
 
Mi się już dzisiaj nawet śniło że testuję ale w toalecie w pracy i strasznie się ukrywałam z tym testem :D


Trzymam kciuki za jajnik! :D (hahaha, jak to brzmi!) mnie tak czasem strasznie boli na owu, więc oby to to!

Mam kolejny objaw 'ciąży' ;) mianowicie od tygodnia moja kotka uparcie śpi mi na brzuchu i włazi na kolana  oczywiście nie ma to nic wspólnego z tym, że zrobiło się zimno o_O
Ooo tak koty niby wyczuwają słyszałam o tym [emoji1] też mam dwa koty, ale nie są skore, żeby mnie poprzytulać [emoji22] [emoji23]
 
Dziewczyny kiedyś już na poprzednim forum dziewczyny pokazywały mi jak ukryć ikonkę BB ale u mnie to za nic nie działa jak wy to robicie ? Bo ja codziennie instaluje i odinstalowuje apke do pracy :/ wiecie nie chciałabym żeby ktoś zobaczył...
 
Hej kochane moje witam się w 12 dc i oczywiście lekkie problemy napotykam mianowicie śluz mam wodnisty a powinien być ciągnący , przezroczysty o konsystencji białka kurzego , wiem że to jeszcze nie owulacja tylko przed ,ale w tamtym miesiącu miałam to samo przed w trakcie ,po wszystkim zmieniał się na biały lepki ehh i nie wiem o co kaman [emoji849]
 
reklama
Dziewczyny kiedyś już na poprzednim forum dziewczyny pokazywały mi jak ukryć ikonkę BB ale u mnie to za nic nie działa jak wy to robicie ? Bo ja codziennie instaluje i odinstalowuje apke do pracy :/ wiecie nie chciałabym żeby ktoś zobaczył...
A jaki masz tel ?
Cos tam czytalam jak wtedy pisalas ale nie zglebialam sie w temat [emoji848]
 
Do góry