reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny [emoji16] nie było mnie tu 2 dni i powiem Wam, ze piękna lekturę dostarczacie [emoji16][emoji16] mąż przyjechał i w sumie jakoś nie mam telefonu przy sobie [emoji23] od jutra zaczynam testy owu [emoji16] poza tym działamy z mężem [emoji16] 2 próby były [emoji16] jeszcze jeszcze pewnie będą ze 3-4 i na tym koniec w tym cyklu...
W ogóle wiecie co się dowiedziałam...ze moj TZ będzie przyjeżdżał co 3 tygodnie lub co 4 tygidnie na 3 dni [emoji24] powiem Wam szczerze, ze się załamałam tym [emoji17]
Tez bym sie zalamala wspolczuje :-* oby trafial na te szczęśliwe dni ;-)
 
reklama
To może też zacznę ;) bierzesz jakiś konkretny ? Kiedyś pamiętam że brałam Oepa.rol, a teraz widzę, że jest jeszcze jakiś Femina, ale czy jest sens przepłacać czy to tylko chwyt marketingowy...
Ja kupuję taki za ok 20 zl w gemini[emoji4]
Screenshot_2018-09-23-20-25-49.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-09-23-20-25-49.jpg
    Screenshot_2018-09-23-20-25-49.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 127
Tez bym sie zalamala wspolczuje :-* oby trafial na te szczęśliwe dni ;-)
Jestem ciekawa co testy owu pokaża [emoji16] według kalendarza owu mam w niedzielę, a mąż jedzie w czwartek [emoji53][emoji53] niestety rozjechały się nam plany.. [emoji53] nie wiem w sumie czy jestem bardziej smutna czy zła...[emoji53]
 
To jest tak, że on jeździ z kolegą i ustalili oboje z szefostwem, ze co 3 lub 4 tygodnie będą przyjeżdżać na tydzień. Czyli tak jak jest teraz. Ale okazało się, że nie ma kto ich zastąpić i szef powiedział, ze na max 3 dni ich puści na urlop...[emoji53] no i kaszana piękna [emoji53]
Popatrz w kalendarzyk jak beda Ci mniej wiecej wypadac dni plodne i zobaczysz czy sie na jakies zalapiecie? Oby[emoji120]
 
Jestem ciekawa co testy owu pokaża [emoji16] według kalendarza owu mam w niedzielę, a mąż jedzie w czwartek [emoji53][emoji53] niestety rozjechały się nam plany.. [emoji53] nie wiem w sumie czy jestem bardziej smutna czy zła...[emoji53]
Pewnie mieszanka wszystkich uczuc zlych bo ja bym tak miala.. moze sie uda a nuż owu sie przesunie na piatek albo sobote i bedzie idealnie[emoji6] trzeba myśleć pozytywnie :-) bo tylko to nam zostaje ;-)
 
reklama
Do góry