reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny bierzecie olej z wiesiołka na śluz? Zastanawiam się czy zakupić ;)
I jakie witaminy bierzecie przy staraniach ? [emoji4] Ja biorę narazie Prenatal Uno bo polecały dziewczyny na kilku wątkach ;)
 
Cześć dziewczyny [emoji16] nie było mnie tu 2 dni i powiem Wam, ze piękna lekturę dostarczacie [emoji16][emoji16] mąż przyjechał i w sumie jakoś nie mam telefonu przy sobie [emoji23] od jutra zaczynam testy owu [emoji16] poza tym działamy z mężem [emoji16] 2 próby były [emoji16] jeszcze jeszcze pewnie będą ze 3-4 i na tym koniec w tym cyklu...
W ogóle wiecie co się dowiedziałam...ze moj TZ będzie przyjeżdżał co 3 tygodnie lub co 4 tygidnie na 3 dni [emoji24] powiem Wam szczerze, ze się załamałam tym [emoji17]
 
Cześć dziewczyny [emoji16] nie było mnie tu 2 dni i powiem Wam, ze piękna lekturę dostarczacie [emoji16][emoji16] mąż przyjechał i w sumie jakoś nie mam telefonu przy sobie [emoji23] od jutra zaczynam testy owu [emoji16] poza tym działamy z mężem [emoji16] 2 próby były [emoji16] jeszcze jeszcze pewnie będą ze 3-4 i na tym koniec w tym cyklu...
W ogóle wiecie co się dowiedziałam...ze moj TZ będzie przyjeżdżał co 3 tygodnie lub co 4 tygidnie na 3 dni [emoji24] powiem Wam szczerze, ze się załamałam tym [emoji17]
A mozecie kombinować tak aby przyjezdzal na Twoje dni plodne? Czy On ma z gory ustalone to kiedy moze wrócić ?
 
Testy owu ciemne, byłam po pracy (koncze o 24) wiec pomyslałam ze mu niespodziankę strzelę ;)

A strzelać nie było czym bo jednak zwyciężył sen i zmęczenie :/
Ja jak poprzednio się starałam to miałam o tyle trudniej, że mój mąż był tylko w weekendy, a zaszłam w drugim cyklu, aż się boje jak to będzie teraz...
 
reklama
A mozecie kombinować tak aby przyjezdzal na Twoje dni plodne? Czy On ma z gory ustalone to kiedy moze wrócić ?
To jest tak, że on jeździ z kolegą i ustalili oboje z szefostwem, ze co 3 lub 4 tygodnie będą przyjeżdżać na tydzień. Czyli tak jak jest teraz. Ale okazało się, że nie ma kto ich zastąpić i szef powiedział, ze na max 3 dni ich puści na urlop...[emoji53] no i kaszana piękna [emoji53]
 
Do góry