reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U Nas juz 11 dni posuchy[emoji23] bo Nam sie bzykac nie chce[emoji23] ale cos mi rano mąż mówił ze może wieczorem[emoji23][emoji23]
 
W załącznikach zdjęcia, normalny i ten elektroniczny (nie wiedziałam jak wyliczyć tydzień ze względu na ten nieregularny cykl, według tego wychodziłoby, ze to 9-10tc, a w rzeczywistości jest to 4-5tc, przynajmniej tak wynika z tego clearblue - na ulotce jest napisane żeby 2-3 odczytywać jako 4-5tc). Nigdy nie robiłam tego elektronicznego testu, nie wiem czy pokazuje dobrze, jutro przed praca skocze na betę i wtedy się wszystko wyjaśni. Co do nerwów - jest to moja pierwsza ciąża, zupełnie nie planowana (tzn planowana za jakieś pół roku/rok), a tu taka niespodzianka. Na razie jestem w szoku, nie wiem jak powinnam się zachować, co zrobić, oprócz tego, ze musze się zapisać do lekarza. A poza tym jestem w kropce, doradźcie proszę co jeszcze powinnam zrobić oprócz wizyty? :( Strasznie się boje o dziecko, bo ostatnio brałam dużo leków, leżałam w szpitalu, a jak wiecie tam nie żałują tych wszystkich kroplówek i tabletek..
Co do objawów:
Brak miesiączki
Bolesność i tkliwości sutków (od tygodnia), żadnych żyłek, ciemniejszych sutków czy obwodek.
Senność (w zacności od dnia, ale kładę się bardzo wcześnie, a moja pora zasypiania normalnie to 12-1 w nocy)
Ból brzucha jak na okres
Metaliczny smak
Zgaga
Wzdęcia, przelewanie, bulgotanie w brzuchu
Ból jajnika
Lekki śluz, ale na bieliźnie prawie nie widoczny, dopiero przy badaniu szyjki jakiś lekki, nieprzezroczysty, jednak towarzyszy mi uczucie mokrości, myślałam ze @ nadchodzi.
I dzisiaj sobie uświadomiłam, że od kilku dni dosypuje tonę soli do obiadu :D
I dzisiaj doszły nudności, ale nie wiem czy to nie z nerwów..

Piękne dwie tłuściutkie kreseczki :D
Gratulacje jeszcze raz - super niespodzianka , już nie musicie czekać roku ani pół ;)
Bo z planów zwykle i tak nic nie wychodzi tak jak u mnie :p
 
Dziewczyny zmienił się temat wątku? Ja się wczasuje to nawet nie wiem co się dzieje. Działamy z małżem dzisiaj 12 dc jak wrócimy trzeba będzie poprawić [emoji5]
 
Jutro bede w Tesco to moze kupie test ciozowy bo tam jest ten fajny i tani i co najwazniejsze o czulosci 10. Ale to jak nie zapomne[emoji23]
Jutro bede juz 14dpo wiec juz moze cos wyjsc jak cos jest na rzeczy[emoji4]
 
Witam się wieczorową porą [emoji1]

U nas leje jak cholera, mam dość już tej pogody.. Dzisiaj jakiś felerny dzień..
Leżę w łóżku z bólem żołądka , pęka mi głowa i czuje się jakbym zaraz miała dostać @

Ale tutaj przez cały dzień nastukałyście [emoji43]

Nie dziwię się, że dziewczyny były zniesmaczone zachowaniem tej koleżanki. Pojawia się nagle i już jest w ciąży.. Ja na ich miejscu pewnie też bym miała takie podejście.. Oczywiście żadna nie jest z Nas gorsza lub lepsza.... Ale to tylko moje zdanie [emoji6]

Trzymam kciuki za testy Martki i Azulki [emoji110] [emoji110]
 
reklama
No to jesli nie planowalas to mysle ze raczej nie bralas tez kwasu foliowego ? W takim razie zacznij brac jak najszybciej.
Gratuluję raz jeszcze [emoji6]




Ps. Nie wiem jak reszta dziewczyn to odbiera i prosze nie zrozumcie mnie zle ale czasami mnie osobiscie zaboli takie "wpadanie" na watek przez nowe dziewczyny gdzie po napisaniu 3 postow chwalą sie || kreskami...[emoji58]
Wiem ze nie powinnam pewnie tak tego odbierac ale czasami to jest po prostu przykre bo wyglada to jak takie chwalenie się jak to szybko sie innym udaje ...


Ja osobiście się cieszę, że się udało koleżance tak szybciutko a to pewnie dlatego, że nie myślała teraz o ciąży i nie miała parcia.. bo zwykle blokady tworzą się w głowie jak za bardzo się chce to wtedy nic nie można... niestety takie jest życie :(
Nam też się uda prędzej czy później i też będziemy się chwalić dla innych i również innych może to zaboleć...
Moim zdaniem trzeba patrzeć w dwie strony a tak naprawdę to forum po to jest żeby się wspierać ;)
 
Do góry