reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Pewnie mieszanka wszystkich uczuc zlych bo ja bym tak miala.. moze sie uda a nuż owu sie przesunie na piatek albo sobote i bedzie idealnie[emoji6] trzeba myśleć pozytywnie :-) bo tylko to nam zostaje ;-)
Powtarzam to sobie, że w koncu sie kiedyś uda.... ale głowa robi swoje [emoji53]
 
reklama
Popatrz w kalendarzyk jak beda Ci mniej wiecej wypadac dni plodne i zobaczysz czy sie na jakies zalapiecie? Oby[emoji120]
Jak za 3 tygodnie to będzie zaraz po@. A jak za 4 to podobno w owu... Ale właśnie dlatego chcę obczaić te testy bo jestem ciekawa jak one współgrają z kalendarzykiem [emoji23]
 
Powtarzam to sobie, że w koncu sie kiedyś uda.... ale głowa robi swoje [emoji53]
Wiem wiem jak jest u mnie... jak na jakiejs kolejce gorskiej .. raz mysle uda sie bedzie dobrze a przychodzi czas ze jestem zalamana.. bo tu nagle ktos w ciąży... albo milion pytan od kogos kiedy dziecko... i ze powinnam sie juz zaczac starać bo czas leci... uwielbiam te rady [emoji12] [emoji57] zwlaszcza jak sie starasz rok.. a 2 lata wcześniej chcialas a zdrowie nie pozwoliło [emoji12] [emoji6] ale inni wiedzą lepiej [emoji23] [emoji12]
 
IMG_2539.JPG

Ja miałam ten i też poprawa już po miesiącu stosowania. No i przy płodnych dniach wkładka często wymieniana bo mnie zalewało [emoji23][emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_2539.JPG
    IMG_2539.JPG
    200,4 KB · Wyświetleń: 121
Wiem wiem jak jest u mnie... jak na jakiejs kolejce gorskiej .. raz mysle uda sie bedzie dobrze a przychodzi czas ze jestem zalamana.. bo tu nagle ktos w ciąży... albo milion pytan od kogos kiedy dziecko... i ze powinnam sie juz zaczac starać bo czas leci... uwielbiam te rady [emoji12] [emoji57] zwlaszcza jak sie starasz rok.. a 2 lata wcześniej chcialas a zdrowie nie pozwoliło [emoji12] [emoji6] ale inni wiedzą lepiej [emoji23] [emoji12]
Tak...Ciekawscy zawsze się znajdą [emoji1422] jak to się mówi "wujek lub ciocia dobra rada " [emoji53] taki najgorsze są [emoji53]
A potem człowiekowi tylko mózg buzuje [emoji23][emoji53]
 
Wysłałam mężowi smsa z moimi cyckami aby go zachęcić na jakiś seksik[emoji13] a On co?
"W jakiej aplikacji powiększyłas cycki?[emoji13]
No jełop[emoji13]
 
reklama
Wiem wiem jak jest u mnie... jak na jakiejs kolejce gorskiej .. raz mysle uda sie bedzie dobrze a przychodzi czas ze jestem zalamana.. bo tu nagle ktos w ciąży... albo milion pytan od kogos kiedy dziecko... i ze powinnam sie juz zaczac starać bo czas leci... uwielbiam te rady [emoji12] [emoji57] zwlaszcza jak sie starasz rok.. a 2 lata wcześniej chcialas a zdrowie nie pozwoliło [emoji12] [emoji6] ale inni wiedzą lepiej [emoji23] [emoji12]
Jaobym o sobie czytała[emoji16]
Sa dni kiedy jestem pozytywnie nastawiona, ale zaraz pozniej przychodzą placzliwe dni. A pomiedzy Nimi pytania sasiadek kiedy w koncu dziecko[emoji15]
 
Do góry