reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Kurcze dziewczyny, zaczelam myśleć że ten cykl będzie bez owu[emoji24] [emoji24] Jakieś takie przeczucie... Byle do wizyty u gin...
 
Mi zawsze coś wychodzi, jedno poprawie to następne się sypie... Miałam wysokie TSH, okazało się że Hashimoto. TSH poszło w dół na lekach to prolaktyna podskoczyla.
Staramy się od roku, tyle ze z przerwami, więc tak jak ty już nie wierzę że mogło by być u mnie ok...
 
Mi zawsze coś wychodzi, jedno poprawie to następne się sypie... Miałam wysokie TSH, okazało się że Hashimoto. TSH poszło w dół na lekach to prolaktyna podskoczyla.
Staramy się od roku, tyle ze z przerwami, więc tak jak ty już nie wierzę że mogło by być u mnie ok...
To moj lekarz chyba nic nie robi...
Nie zbija prolaktyny bo mam ciut podwyższona... Bo mam @ regularnie itp...
Ale drugi lekarz to samo powiedzial...

Ale u mnie problem siedzi gdzie indziej niestety...
Wiec IO wita z otwartymi ramionami...
 
reklama
Mam podwyzszona prolaktyne a @ mam jak w zegarku...
Wiec nie wszystko co pisza na necie to prawda..
No tak tylko ze każdy organizm jest inny ja mam cykle raz 27 raz 41 robiłam wyniki wszystkich hormonów i tylko prolaktyne miałam podwyższona i niedobór witaminy D3 ale ona nie wplywa na miesiączkę i niski poziom cukru po wypiciu glukozy
 
Do góry