reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Chyba jeszcze nie spotkalam u nas tego zeby pradu nie bylo dluzej niz kilka godzin [emoji57]
No ale jak tam grzeje to zawsze jest tragedia, ile to razy z tz przy otwartym na calosc oknie siedzieliśmy bo bylo tak gorąco a wypatrywane przez nas chmury przechodzily bokiem [emoji23][emoji23]
U Was w mieście to lepiej.. Tam robią w pierwszej kolejności.. Na wiosce to trzeba poczekać aż znajdą , później zrobią , a jeszcze jak pada to wiadomo gorzej im to idzie.. [emoji12]
Ale u Nas na tych rejonach poligony ściągają te chmurzyska.. Czasami deszczu nie ma i nie ma
 
Czy przetłuszczajace się włosy to moze objaw wczesnej ciazy ;)bo to co się u mnie dzieje to masakra zawsze włosy trzy dni wytrzymywały a teraz rano umyję a wieczorem już nie nadają się do niczego :no:
 
O mnie to chyba zadna nie pamieta :(
No jak nie? Co słychać?

No tak cieszę się bo miesiąc temu miałam.cykl bezowulacyjny ale ten sluz mnie zbil z tropu
Ja też miałam teraz podobną zagwozdkę bo trzy dni po owu był aż wodnisty, dziwny jakiś.

Teraz dla odmiany zaczynają mnie cycki znowu boleć i jajnik ponownie ćmi. A do @ 10dni o_O
 
Zamówiłam testy owulacyjne. Pewnie beda na wtorek...i bedzie mnie kusić aby zrobic ciazowy bo tez tam sa[emoji23]
Moglam zamówić je później[emoji23]
 
reklama
Do góry