reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A dlaczego? Jak dadzą na 3 miesiące ,to podejrzewam, że później znowu przedłużą. Wystarczy się nie chwalić w pracy ze się jest np. W pierwszym miesiącu ;)

Przedłużyć pewnie przedłuża jak sie sprawdzę ;) ale jak by wyszło, ze jestem w ciąży i miałabym tego naoczne znaki to pewnie by nie przedłużyli, bo różnie to może byc- a nie wiem jak mi się bd objawiać :p
 
reklama
A ja okresik powinnam mieć 22-23. Oby już nie przyszedł chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że przyjdzie...
 
Ja w poprzednim cyklu byłam pewna, że @ przyjdzie bo miałam PMS, pryszcz mi wyskoczył nawet na dolnej powiece, a jednak w ciążę zaszłam. Myślę, że nie ma się co sugerować objawami jak na @ bo sa bardzo podobne do ciążowych.
 
Dziewczyny jest szansa na tą pracę[emoji120]
W drodze powrotnej od kardiologa dzwonił do mnie teść i mówił abym podjechała się zapytać o termin wizyty do kardiologa u Nas w mieście do ktorego on chodzi. Bez nadziei pojechałam, jeszcze mówię do męża że na bank się dziś nie dostanę. Pytam sie w recepcji czy jest szansa, Pani mi mowi abym poszla do Doktorki sama sie zapytać bo mają komplet pacjentów. Doktorka mi mowi abym o 18 zadzwoniła do Niej czy da radę mnie przyjąć, dzwonię po 18 i mówi abym przyszła na 19. Przyszlam i czekalam do 20 aż mnie przyjmie.
No i tak...mam niedomykalność zastawki z wypadającym płatkiem czegoś tam. Mówiła ze ta niedomykalność jest umiarkowana. Kazała mi co roku przychodzić na kontrolę i ...wpisała mi zaświadczenie lekarskie z tym co mi jest i z dopiskiem "Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy z ograniczonym wysiłkiem fizycznym". No i się jeszcze nie cieszę bo niewiadomo jak lekarz medycyny pracy zinterpretuje to ograniczenie wysiłku...Także jutro pójdę i powiem że nie mam skierowania bo lekarz mi zlecil dodatkowe badania.
Jutro zobaczymy jak sie to skonczy. Bo lekarz medycyny pracy od 8 przyjmuje a ja na 8 mam to szkolenie...no i nie wiem sama co ze mną zrobią.
Świetnie !!:) szansę na pracę masz :))
 
No i moja niecierpliwość zwyciężyła... zrobiłam dzisiaj rano test i nic, zupełnie nic... może za wcześnie jest albo zwyczajnie nic tym razem nie wyszło. W sumie czuje się jak na okres więc zaskoczona nie jestem. W piątek lub sobotę jeżeli nie będę mieć okresu zatestuje jeszcze raz ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
reklama
No i moja niecierpliwość zwyciężyła... zrobiłam dzisiaj rano test i nic, zupełnie nic... może za wcześnie jest albo zwyczajnie nic tym razem nie wyszło. W sumie czuje się jak na okres więc zaskoczona nie jestem. W piątek lub sobotę jeżeli nie będę mieć okresu zatestuje jeszcze raz ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Za szybko!:p poczekaj do soboty :)
 
Do góry