reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

O no to ciężko e staraniami w takiej sytuacji [emoji53] a obserwujesz jakos swoj cykl wiesz kiedy owu?
Testow owulacyjnuch nigdy nie stosowałam. Chcę zamówić termometr. Ale w środki cyklu czuję przez 2 dni takie mocne klócie i mam ogrom śluzu w dni płodne. Ale mimo wszystko zaopatrze się w termometr [emoji4]
 
reklama
Testow owulacyjnuch nigdy nie stosowałam. Chcę zamówić termometr. Ale w środki cyklu czuję przez 2 dni takie mocne klócie i mam ogrom śluzu w dni płodne. Ale mimo wszystko zaopatrze się w termometr [emoji4]
Nie polegaj na samym bolu i sluzie [emoji6] u mnie to zawsze wystepuje w 12dc a owu mam dopiero w 16[emoji6] dobra decyzja z tym termometrem [emoji6]
 
Nie polegaj na samym bolu i sluzie [emoji6] u mnie to zawsze wystepuje w 12dc a owu mam dopiero w 16[emoji6] dobra decyzja z tym termometrem [emoji6]
Nie polegam [emoji4] będę kontrolować temperaturę, może dojdę do czegoś konkretnego i może w koncu sie uda, ze mąż trafi w te dni [emoji4]
 
Ale naskrobałyście muszę parę stron się cofnąć ;)jeszcze godzinka i do domu czas zacząć starania w nowym cyklu :Ddzisiaj po powrocie zrobię ten owulacyjny bo nakupiłam na cały cykl :D
Hihihi, to jak ja :D mam chyba ze 30 więc teraz będę używać, ale dopiero za tydzień zacznę, bo mam długie cykle.

U mnie 20ty dc. Ale do @ jeszcze 11 dni bo mam cykle 30 dniowe (+/- 2 dni)
Ale czarno to widzę :(
Czasem wystarczy raz, żeby trafić więc mimo wszystko nie trać nadziei :)
 
U mnie cykl 25 dniowy i owulacja wychodzi mi na 11 - 12 dzień tak przynajmniej ostatnio mówił gin jak byłam że był pęcherzyk na usg w lewym jajniku itd... Będę robić te testy codziennie zobaczymy czy coś wyjdzie oby fasola :D;)
 
Jesteś wspaniałą optymistką! Uda się na pewno a może nawet bliźniaki :D trzymam kciuki! Ja bym w sumie chciała bliźniaki, bo inaczej nigdy na czwarte świadomie się nie zdecyduje ;-) ;)


Mnie też tak okropnie bolały.. :dry: jest szansa że @ nie przyjdzie?


No to trzymam kciuki za kolejne starania! :D


Współczuję bardzo! Znam ten stan aż za dobrze :p


Złote dziecko! ❤️ Moje do czwartego roku życia nie spały porządnie :crazy:


Oby nie! :happy2:

Ja wczoraj odwiozlam matkę na samolot i wreszcie mam spokój, strasznie mi działa na nerwy :crazy::crazy:
Teraz siedzę w pracy i piję kawę.
Heh szansza zawsze jakas jest. Ale po tylu nieudanych probach niewierze ze sie uda.
 
U mnie 21 dc testuje 13. Chyba ,że 10 września pojadę na krew :) bo testy na owu i na ciążę mi nie wychodzi. Pierwszy test z blada kredka ponad 2 mc a beta prawie 40 tysięcy. Także...
 
U mnie cykl 25 dniowy i owulacja wychodzi mi na 11 - 12 dzień tak przynajmniej ostatnio mówił gin jak byłam że był pęcherzyk na usg w lewym jajniku itd... Będę robić te testy codziennie zobaczymy czy coś wyjdzie oby fasola :D;)
No to do dzieła! :D skoro masz krótsze cykle owu może być lada dzień :)

Heh szansza zawsze jakas jest. Ale po tylu nieudanych probach niewierze ze sie uda.
Musi! Ja wierzę za Was, że w końcu się uda :)
Ja w sobote jesli @ nie przyjdzie w pt.
Trzymam kciuki! :)
 
reklama
N
Mój mąż pracuje za granicą... przyjeżdża co 4 lub 5 tygodni na tydzień.. Czasami sie zdarzy, ze co 3 tygodnie jest. Oatatnio przyjezdza ciagle na początek @ lub na ostatnie 2 dni. Tak bylo i w tym cyklu. Staralismy się tylko przez 5 dni po @ bo musial jechać. Teraz (jeżeli @ przyjdzie planowo) będzie dokładnie taka sama sytuacja.
NIe przejmuj się, ja mam teraz to samo przed owu i po owu tylko nie w owu, bo męża nie było. Ja mam cichą nadzieję, że te przed czułości coś jednak dadzą.
 
Do góry