reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
u mnie masakra bo miesa nie lubi :p a ma uczulenie na laktoze,marchew,jabłko i banana....wiec u nas strasznie jest naprawde;/
Mój syn też czasem ma takie dni. Ale najgorzej nie jadł jak mu żeby szły nawt dwa dni sama wodę tylko pił. Jutro mamy szczepienie też trochę zaległe za roczek a mamy prawie 15 miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
Kurde, a ja się martwiłam że mój synek jest "mały". Ma obecnie skończone 11 miesięcy i waży około 10,8 kg. Też trafić w jego gust z obiadem to graniczy z cudem, chyba że słoiki... To wtedy zjem wszystko, a przecież one są niedobre xD ma dziwny gust
Mały? Mój syn ma 15 miesięcy i 11 kg wazy i jest w idealnej siatce centylowej taki akurat
 
29 lat, u mnie długa historia bo jak miałam 23 lata zaczęłam się starać z mężem przez ponad trzy lata później niestety zmarł i niedoczekalismy się naszego szczęścia [emoji20] teraz życie na nowo dało mi szanse i od tamtego roku od sierpnia czyli 15 cykli starań.
Jejku bardzo mi przykro.. Na szczęście jesteś żywym dowodem na to że nigdy na odrobinę szczęścia nie jest za późno trzeba się o nie pk prostu trochę postarać . Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Powiem wam dziewczyny, że ja zrobiłam betę na tydzień przed terminem@. I wyszło 0,100. To się podlamalam bo pomimo,ze to była pierwsza ciąża i nie miałam porównania to czułam się inaczej, dziwnie. Pojechałam z mężem w góry wróciliśmy po 5 dniach i dzień przed okresem czyli 6 dni po becie poszłam na następną bo ciągle dziwnie się czułam ukłucia w jajnikach chroniczne zmęczenie i beta wyszła prawie 500. O jakie było moje zdziwienie! Dlatego trzeba wierzyć do końca i się tego trzymać. U mnie początkowo dwa groszki a później jeden wchłonął drugiego. W rodzinie prawie same bliźniaki w tym mój mąż i mój tata. Teraz mam cudownego syna a z drugim niby nie będzie łatwo bo się dzisiaj dowiedziałam ,że cesarka była szybko przeprowadzona i amm ubytek w macicy. I to poronienie biochemiczne mogli wynikać z zagniezdzenia się zarodka w tym ubytku. Ale ja jestem wieczna optymistką i wierzę w cuda! 13 jak okres nie przyjdzie jad na betę.! Aha i u mnie przy pierwszym dziecku jak zaszlam to mądry lekarz z Krakowa sugerował usunięcie,bo jestem po operacji serca i mam padaczkę i straszył mnie ,że z tego nic dobrego nie będzie.... Echh a dzisiaj zdrowy kochany synek.
 
reklama
Do góry