reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Cześć Dziewczyny :) u mnie nieprzespana noc. Mała goraczkowala. W sumie to może z dwie godziny przerywanego snu mi się uzbieralo. Dajcie trochę siły :)
Wspolczuje nocki [emoji853]

W sumie jak tak sobie pomysle ile to jest tego wstawania przy maluszku to strach mnie obatuje [emoji849]

Moj dzis wstal wyjatkowo szybko bo o 6 ale to moja wina bo jak tz szykowalam jedzenie do pracy to halasowalam wiec sie obudzil [emoji53]
 
Wspolczuje nocki [emoji853]

W sumie jak tak sobie pomysle ile to jest tego wstawania przy maluszku to strach mnie obatuje [emoji849]

Moj dzis wstal wyjatkowo szybko bo o 6 ale to moja wina bo jak tz szykowalam jedzenie do pracy to halasowalam wiec sie obudzil [emoji53]
A tam wstawania, to zależy też od dziecka [emoji6] fakt,ze jak dziecko goraczkuje to nie ma co porownywac. Moja Iga w nocy śpi jak zabita, nie budzi mi się wcale... przez pierwsze 6 tygodni wybudzalam do karmienia i od tej pory ani razu nie musiałam do niej wstawać. No chyba, że o 7 rano [emoji16]
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]

Wczoraj wzięłam ostatnią tabletke z blistra i czekam na krwawienie, jak przyjdzie zapisuje się na wizyte do gin i zobaczymy co powie na wyniki
Dziewczyny chyba zaraz mi piersi eksploduja...bola jak diabli...w pt planowa @...
Oby w piątek nie przyszła @ i czekamy na pozytywny test [emoji6]
Testowałam z rana niestety jedna krecha drugiej nie widać 11go mam wizytę to się dowiem o co kaman z taka krótka @ a tym czasem zaczynam starania od nowa to ta przyjemniejsza cześć i do pracy rodacy 8-);)
Przykro mi [emoji53] Powodzenia w tym cyklu i trzymam kciuki
Hej dziewczyny choroba mi przemija już prawie zdrowa do szkoły dziś na 3 lekcje wiec jeszcze odpoczywam temperatura mi nie spada ale nie mam porównania chodź nadal mam nadzieje ze @ nie przyjdzie jeszcze tylko tydzień
To dobrze, że czujesz się coraz lepiej.. Zobaczysz szybko zleci ten tydzień
Cześć Dziewczyny :) u mnie nieprzespana noc. Mała goraczkowala. W sumie to może z dwie godziny przerywanego snu mi się uzbieralo. Dajcie trochę siły :)
Biedna mała.. A dla Ciebie wysyłam fluidki dobrej energii [emoji1]
 
A tam wstawania, to zależy też od dziecka [emoji6] fakt,ze jak dziecko goraczkuje to nie ma co porownywac. Moja Iga w nocy śpi jak zabita, nie budzi mi się wcale... przez pierwsze 6 tygodni wybudzalam do karmienia i od tej pory ani razu nie musiałam do niej wstawać. No chyba, że o 7 rano [emoji16]
No niby tak ale tak czy inaczej trzeba wstawac nawet jak sie nie budzi jak twoja i wybudzac na karmienie [emoji14] moj tez szybko przesypial noce.
Az mi sie przypomnialo jak mlody mial moze z 5msc i miał katar [emoji849] boszz co to sie wtedy działo [emoji849]
A teraz to juz chyba sie tak przyzwyczailam do wygody [emoji14] o 19 czytanie bajki buzi przytulas i zasypia sam no i wstaje dopiero 8-9(albo jak dzis 6[emoji14])
 
Powiem wam dziewczyny, że ja zrobiłam betę na tydzień przed terminem@. I wyszło 0,100. To się podlamalam bo pomimo,ze to była pierwsza ciąża i nie miałam porównania to czułam się inaczej, dziwnie. Pojechałam z mężem w góry wróciliśmy po 5 dniach i dzień przed okresem czyli 6 dni po becie poszłam na następną bo ciągle dziwnie się czułam ukłucia w jajnikach chroniczne zmęczenie i beta wyszła prawie 500. O jakie było moje zdziwienie! Dlatego trzeba wierzyć do końca i się tego trzymać. U mnie początkowo dwa groszki a później jeden wchłonął drugiego. W rodzinie prawie same bliźniaki w tym mój mąż i mój tata. Teraz mam cudownego syna a z drugim niby nie będzie łatwo bo się dzisiaj dowiedziałam ,że cesarka była szybko przeprowadzona i amm ubytek w macicy. I to poronienie biochemiczne mogli wynikać z zagniezdzenia się zarodka w tym ubytku. Ale ja jestem wieczna optymistką i wierzę w cuda! 13 jak okres nie przyjdzie jad na betę.! Aha i u mnie przy pierwszym dziecku jak zaszlam to mądry lekarz z Krakowa sugerował usunięcie,bo jestem po operacji serca i mam padaczkę i straszył mnie ,że z tego nic dobrego nie będzie.... Echh a dzisiaj zdrowy kochany synek.
Brawo za podejście ;) cenie w ludziach taki optymizm mimo wszystko :*
 
Powiem wam dziewczyny, że ja zrobiłam betę na tydzień przed terminem@. I wyszło 0,100. To się podlamalam bo pomimo,ze to była pierwsza ciąża i nie miałam porównania to czułam się inaczej, dziwnie. Pojechałam z mężem w góry wróciliśmy po 5 dniach i dzień przed okresem czyli 6 dni po becie poszłam na następną bo ciągle dziwnie się czułam ukłucia w jajnikach chroniczne zmęczenie i beta wyszła prawie 500. O jakie było moje zdziwienie! Dlatego trzeba wierzyć do końca i się tego trzymać. U mnie początkowo dwa groszki a później jeden wchłonął drugiego. W rodzinie prawie same bliźniaki w tym mój mąż i mój tata. Teraz mam cudownego syna a z drugim niby nie będzie łatwo bo się dzisiaj dowiedziałam ,że cesarka była szybko przeprowadzona i amm ubytek w macicy. I to poronienie biochemiczne mogli wynikać z zagniezdzenia się zarodka w tym ubytku. Ale ja jestem wieczna optymistką i wierzę w cuda! 13 jak okres nie przyjdzie jad na betę.! Aha i u mnie przy pierwszym dziecku jak zaszlam to mądry lekarz z Krakowa sugerował usunięcie,bo jestem po operacji serca i mam padaczkę i straszył mnie ,że z tego nic dobrego nie będzie.... Echh a dzisiaj zdrowy kochany synek.
Jesteś wspaniałą optymistką! Uda się na pewno a może nawet bliźniaki :D trzymam kciuki! Ja bym w sumie chciała bliźniaki, bo inaczej nigdy na czwarte świadomie się nie zdecyduje ;-) ;)

Dziewczyny chyba zaraz mi piersi eksploduja...bola jak diabli...w pt planowa @...
Mnie też tak okropnie bolały.. :dry: jest szansa że @ nie przyjdzie?

Testowałam z rana niestety jedna krecha drugiej nie widać 11go mam wizytę to się dowiem o co kaman z taka krótka @ a tym czasem zaczynam starania od nowa to ta przyjemniejsza cześć i do pracy rodacy 8-);)
No to trzymam kciuki za kolejne starania! :D

Cześć Dziewczyny :) u mnie nieprzespana noc. Mała goraczkowala. W sumie to może z dwie godziny przerywanego snu mi się uzbieralo. Dajcie trochę siły :)
Współczuję bardzo! Znam ten stan aż za dobrze :p

No niby tak ale tak czy inaczej trzeba wstawac nawet jak sie nie budzi jak twoja i wybudzac na karmienie [emoji14] moj tez szybko przesypial noce.
Az mi sie przypomnialo jak mlody mial moze z 5msc i miał katar [emoji849] boszz co to sie wtedy działo [emoji849]
A teraz to juz chyba sie tak przyzwyczailam do wygody [emoji14] o 19 czytanie bajki buzi przytulas i zasypia sam no i wstaje dopiero 8-9(albo jak dzis 6[emoji14])
Złote dziecko! ❤️ Moje do czwartego roku życia nie spały porządnie :crazy:

Ja dalej okresu nie mam ale czuje że dziś już przyjdzie
Oby nie! :happy2:

Ja wczoraj odwiozlam matkę na samolot i wreszcie mam spokój, strasznie mi działa na nerwy :crazy::crazy:
Teraz siedzę w pracy i piję kawę.
 
A tam wstawania, to zależy też od dziecka [emoji6] fakt,ze jak dziecko goraczkuje to nie ma co porownywac. Moja Iga w nocy śpi jak zabita, nie budzi mi się wcale... przez pierwsze 6 tygodni wybudzalam do karmienia i od tej pory ani razu nie musiałam do niej wstawać. No chyba, że o 7 rano [emoji16]
U nas to samo pierwszy miesiąc wybudzalam na jedzenie i do tej pory wysypiam się lepiej niż przez całe życie wstając najpierw do szkoły a potem do pracy [emoji14]
 
reklama
U nas na szczęście też większość nocy przespanych. Czasem jedna pobudka się zdarza. Ale rano wstaje wcześniej. Między 5 a 7 głównie. Jedynie na wakacjach potrafiła spać do 9. Czasem tęsknię za tymi czasami gdy się w weekend do 10 pospalo :) Nawet jakoś funkcjonuje dziś. Myślałam że będzie gorzej a dopiero jedna kawę wypiłam. Ale wieczorem pewnie padne szybko. Mąż nie będzie zadowolony :)
 
Do góry