reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Czasami trudno nawet o tego jednego silnego plemniczka. Ale tak jak mowisz, sytuacje da sie poprawic[emoji5] bynajmniej w wiekszosci przypadkow jest poprawa np po suplementacji i zmianie trybu zycia
Nie mogę się załamać bo widzę że M. jest przerażony. Podobno ta morfologię bardzo ciężko jest poprawić :(
 
reklama
Nie mogę się załamać bo widzę że M. jest przerażony. Podobno ta morfologię bardzo ciężko jest poprawić :(
Mój maz tez byl zalamany. Ale po paru dniach mu przeszlo trochę.
No morfologie ciezko poprawic. Jeszcze zalezy u kogo. Jeden poprawi, drugi nie. Loteria.
Najważniejsze aby sie nie zalamac tylko wziac sie w garsc.
 
Powiem ci ze tam wcale nie ma ani dobrych zarobków ani perspektyw na dalszy rozwój [emoji57]

Nie wiem, chłopaki ode mnie ze studiów sobie chwalą i za każdym razem mnie namawiają, żebym próbowała
Dużo pewnie też daje ile szkół pokończonych , to zaraz wyższy stopień

@buterrfly pytaj o wojsko jestem żołnierzem i dwa razy się zastanów czy napewno chcesz iść ;)

To prawda, że ciężko kobietą w wojsku ?


Powiem Wam dziewczyny, że mamy opcje wyjechać za granice. Więc te studia to takie zabezpieczenie na przyszłość lub wrazie jakby coś nie wypaliło
Po tych studiach troche opcji jest: policja , urzędy ( w zakresie zarządania kryzysowego) , straż celna , graniczna
Po drugie wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma [emoji6]


Dziewczyny jest źle :( 1% prawidłowych plemnikow. Teratozoospermia. Pocieszcie mnie bo jestem załamana :(
Dokładnie tak jak Ci mówią dziewczyny , odpowiednie suplementy , zdrowy tryb życia , kontrola lekarza i się uda. Głowa do góry [emoji5]

Spokojnej Nocy Dziewczyny [emoji42] [emoji42]
 
Wczoraj przyjechała @ chociaż inaczej sie umawiałyśmy ;););)i wsumie zgupiałam już bo dzisiaj już jej nie ma :szok:testy kupię jutro i zaczynam sprawdzać owu ostatnio jak byłam i gina 16go yo na usg mówił że widać pęcherzyk i że na weekend będzie owu żeby działać ale widać za słabo działałam ;)
Ja przy drugiej ciazy miałam takie plamienie. Test pokazał II kreski po dwóch dniach
 
@Nat Bluebell jaka stara chyba dojrzała czymś wspomagasz starania bo ha 20 lat przerwy miałam wtedy Wpadka a teraz jak chce to nie mogę ;)

@buterrfly pytaj o wojsko jestem żołnierzem i dwa razy się zastanów czy napewno chcesz iść ;)
Dokładnie. Mój mąż też i powiem Ci, że przejść badania to ostatnio nie lada wyczyn i wcale tak nie biorą każdego lepszego no chyba, że tak zwane mięso armatnie..
 
reklama
A czy któraś was próbowała z testami owulacyjnymi mi gin powiedział żeby zakupić dopiero od dwóch cykli zaczęłam obserwować swój organizm a cykle mam 25 dniowe @ jak w zegarku zawsze o tej samej porze nawet i trwa 3 dni a w lipcu po 13 latach stosowania wyciągnęłam spirale i intensywne starania rozpoczęłam 8-)
Na mnie nie działają. Jak byłam u gina na monitoringu cyklu i wiedziałam kiedy mam owu a robiłam 2 miesiące dzień w dzień i ani jeden pozytywny.
 
Do góry