reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Aha i ja też zaczęłam łykać mące bo jest chawalona na innych forach tak jak indyjski zen szeń. Może to śmiesznie zabrzmi ale my z mężem przed pierwszym jak teraz przed drugim nie jedliśmy drobiu. Znajomi, lekarze fora radzą nie jeść bo anytybiotyki którymi jest faszerowany zaburza owulację a i mężczyzn spowalnia nasienie.
 
Jej dziewczyny! Zanim dołączyłam chciałam przeczytać wszystkie posty. Ale tak szybko rozwinął się temat, że nie dalam rady. Świetne forum Ja w listopadzie skończe 28 lat. W domu mam rocznego synka. Z pierwszą ciąża nie było problemu. Jednak przyznaje,ze się bardzo przygotowywałam i na zaś kupiłam żel concive plus, brałam ponad pół roku kwas foliowy. Mieliśmy się starać rok po roku ale przelozylismy to bo ciągle coś nam wypadało( wesele, remont..) Obecnie w czerwcu zapadła decyzja o drugim i w lipcu było pierwsze podejście. Ale się jak dostałam przyspieszony i dziwny okres to poszłam do ginekologa i okazało się poronienie biochemiczne. Nie miałam pojęcia co to. Zaczęłam czytać ale ostatecznie nie chciałam się dolowac i w sierpniu normalnie na luzie podeszliśmy do sprawy. Okres powinnam dostać 14, więc nie pozostaje nic jak czekać. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna
Jeśli mogę zapytać to jaki był ten okres? Ja miałam taki w lipcu przepraszam za zwrot jakby z kawałkami "mięsa" bardzo obfity. Od stycznia biorę acard i mam okresy raczej bez błon a wtedy miałam taki dziwny.
 
Jej dziewczyny! Zanim dołączyłam chciałam przeczytać wszystkie posty. Ale tak szybko rozwinął się temat, że nie dalam rady. Świetne forum Ja w listopadzie skończe 28 lat. W domu mam rocznego synka. Z pierwszą ciąża nie było problemu. Jednak przyznaje,ze się bardzo przygotowywałam i na zaś kupiłam żel concive plus, brałam ponad pół roku kwas foliowy. Mieliśmy się starać rok po roku ale przelozylismy to bo ciągle coś nam wypadało( wesele, remont..) Obecnie w czerwcu zapadła decyzja o drugim i w lipcu było pierwsze podejście. Ale się jak dostałam przyspieszony i dziwny okres to poszłam do ginekologa i okazało się poronienie biochemiczne. Nie miałam pojęcia co to. Zaczęłam czytać ale ostatecznie nie chciałam się dolowac i w sierpniu normalnie na luzie podeszliśmy do sprawy. Okres powinnam dostać 14, więc nie pozostaje nic jak czekać. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna
Witaj [emoji4]
Powodzenia w staraniach [emoji4]
Przykro mi z powodu biochemicznej ale niestety tak czesto sie to zdarza a i tak pewnie większość jak nie testuje przed @ to nawet nie wie że cos sie zadzialo [emoji52]
 
No właśnie
Jeśli mogę zapytać to jaki był ten okres? Ja miałam taki w lipcu przepraszam za zwrot jakby z kawałkami "mięsa" bardzo obfity. Od stycznia biorę acard i mam okresy raczej bez błon a wtedy miałam taki dziwny.
Dokładnie taki że skrzepami, kawałkami a mniej krwi. Akurat ja nie musiałam nic brać bo macica sama się ładnie oczyściła, ale warto iść na kontrolę.
 
Witaj [emoji4]
Powodzenia w staraniach [emoji4]
Przykro mi z powodu biochemicznej ale niestety tak czesto sie to zdarza a i tak pewnie większość jak nie testuje przed @ to nawet nie wie że cos sie zadzialo [emoji52]
Masz rację . Niektóre mają zwykły okres. Inne mówią, że bardziej bolesny a jeszcze inne,ze zupełnie inny niż zawsze.
 
reklama
Do góry