reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

O matulu brzuch twardawy i ciagle czuje jak bym chciała sikać nie wiem co to jak by infekcja i ciagle dziwne uczucie jak bym miał pełny pęcherz jakiś koszmar :( :/

Na bank infekcja. Kup sobue Urofuraginum i jakiś preparat z żurawiny.

Jej dziewczyny! Zanim dołączyłam chciałam przeczytać wszystkie posty. Ale tak szybko rozwinął się temat, że nie dalam rady. Świetne forum Ja w listopadzie skończe 28 lat. W domu mam rocznego synka. Z pierwszą ciąża nie było problemu. Jednak przyznaje,ze się bardzo przygotowywałam i na zaś kupiłam żel concive plus, brałam ponad pół roku kwas foliowy. Mieliśmy się starać rok po roku ale przelozylismy to bo ciągle coś nam wypadało( wesele, remont..) Obecnie w czerwcu zapadła decyzja o drugim i w lipcu było pierwsze podejście. Ale się jak dostałam przyspieszony i dziwny okres to poszłam do ginekologa i okazało się poronienie biochemiczne. Nie miałam pojęcia co to. Zaczęłam czytać ale ostatecznie nie chciałam się dolowac i w sierpniu normalnie na luzie podeszliśmy do sprawy. Okres powinnam dostać 14, więc nie pozostaje nic jak czekać. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna

Witam serdecznie :)
Mam nadzieję, że szybko Ci się powiedzie i tym razem.
Ja kiedyś miałam na bank takie poronienie, bo tamten @ był bardzo bolesny, obfity i z ogromnymi skrzepami, aż czarnymi niemal (sorry za malowniczy opis) i lekarz też powiedział, że tak prawdopodobnie było.

Teraz za to już drugi @ mam bardzo skąpy. Martwi mnie to, bo coś jest inaczej. Cholera :dry:
 
reklama
Kurde ja kilka miesiecy temu tez mialam taki okres z takimi az czarnymi skrzepami. Nie były one jakies duze ale byly[emoji33]
 
Na bank infekcja. Kup sobue Urofuraginum i jakiś preparat z żurawiny.



Witam serdecznie :)
Mam nadzieję, że szybko Ci się powiedzie i tym razem.
Ja kiedyś miałam na bank takie poronienie, bo tamten @ był bardzo bolesny, obfity i z ogromnymi skrzepami, aż czarnymi niemal (sorry za malowniczy opis) i lekarz też powiedział, że tak prawdopodobnie było.

Teraz za to już drugi @ mam bardzo skąpy. Martwi mnie to, bo coś jest inaczej. Cholera :dry:
A dlugie masz@ ? Bardzo skąpe ? Moze zbyt cienkie endo ?
Kurde ja kilka miesiecy temu tez mialam taki okres z takimi az czarnymi skrzepami. Nie były one jakies duze ale byly[emoji33]
Ej nie wpadajmy w paranoje [emoji6]
Ja sama mam od czasu do czasu takie @ ze skrzepami, brazowe a nawet czarne i na pewno nie byla to u mnie biochemiczna bo nie bylo wtedy szansy na ciaze [emoji14]
 
Dzisiaj mi sie snilo ze mialam dziecko. Bylo takie piekne. Takie malutkie. I pol nocy pozniej nie spalam bo sobie wyobrazalam to dziecko. Tak samo dziś w kosciele. Siedze sobie na dworze, siada kolo mnie matka z kilkumiesiecznym dzieckiem. Bozee jak jej jej zazdroscilam! Ten maluszek byl taki cudowny... Jednego dnia jestem w dobrym, bojowym nastroju, a nastepnego mam juz beznadziejny humor od rana dlatego ze mi sie nie udaje. Mam wrazenie ze poza staraniami ja juz nie mam życia.
 
Na bank infekcja. Kup sobue Urofuraginum i jakiś preparat z żurawiny.



Witam serdecznie :)
Mam nadzieję, że szybko Ci się powiedzie i tym razem.
Ja kiedyś miałam na bank takie poronienie, bo tamten @ był bardzo bolesny, obfity i z ogromnymi skrzepami, aż czarnymi niemal (sorry za malowniczy opis) i lekarz też powiedział, że tak prawdopodobnie było.

Teraz za to już drugi @ mam bardzo skąpy. Martwi mnie to, bo coś jest inaczej. Cholera :dry:
Ja mam też takie skąpe okresy od dwóch miesięcy ale lekarka uważa że dobrze że pojawiają się w terminie :/ ona nie widzi w tym problemu...ciekawe jaki będę mieć teraz okres
 
Dzisiaj mi sie snilo ze mialam dziecko. Bylo takie piekne. Takie malutkie. I pol nocy pozniej nie spalam bo sobie wyobrazalam to dziecko. Tak samo dziś w kosciele. Siedze sobie na dworze, siada kolo mnie matka z kilkumiesiecznym dzieckiem. Bozee jak jej jej zazdroscilam! Ten maluszek byl taki cudowny... Jednego dnia jestem w dobrym, bojowym nastroju, a nastepnego mam juz beznadziejny humor od rana dlatego ze mi sie nie udaje. Mam wrazenie ze poza staraniami ja juz nie mam życia.
Jak ja cie rozumiem [emoji52]
Jakis czas temu bedac z mlodym na placu dosiadla sie do nas babcia z wnuczka 7-8miesieczna [emoji173] moj mlody byl taki zapatrzony w malutka, nawet na rece chciala do niego, tak sie slicznie uśmiechała [emoji7]
A wrocilismy do domu to młody pytał czy mam taka mala dzidzie w brzuszku bo on chce siostrzyczke [emoji173][emoji58]
Tak, poryczalam sie wtedy [emoji22]
Ja mam też takie skąpe okresy od dwóch miesięcy ale lekarka uważa że dobrze że pojawiają się w terminie :/ ona nie widzi w tym problemu...ciekawe jaki będę mieć teraz okres
A przy usg sprawdzala jakie masz endo ?
 
A dlugie masz@ ? Bardzo skąpe ? Moze zbyt cienkie endo ? Ej nie wpadajmy w paranoje [emoji6]
Ja sama mam od czasu do czasu takie @ ze skrzepami, brazowe a nawet czarne i na pewno nie byla to u mnie biochemiczna bo nie bylo wtedy szansy na ciaze [emoji14]

Poprzedni było dwa dni plamienia, dwa normalnie i znów ostatni dzień plamienie. Teraz pierwszy plamienie, drugi najpierw normalnie ale po południu już ledwo co a teraz dalej bardzo skąpo..

Dzisiaj mi sie snilo ze mialam dziecko. Bylo takie piekne. Takie malutkie. I pol nocy pozniej nie spalam bo sobie wyobrazalam to dziecko. Tak samo dziś w kosciele. Siedze sobie na dworze, siada kolo mnie matka z kilkumiesiecznym dzieckiem. Bozee jak jej jej zazdroscilam! Ten maluszek byl taki cudowny... Jednego dnia jestem w dobrym, bojowym nastroju, a nastepnego mam juz beznadziejny humor od rana dlatego ze mi sie nie udaje. Mam wrazenie ze poza staraniami ja juz nie mam życia.
Musisz znaleźć coś żeby się zająć. Nie wiem, hobby, remont ;) Wiem że trudno nie myśleć o czymś tak ważnym ale dla własnego spokoju musisz trochę odpuścić.

Ja mam też takie skąpe okresy od dwóch miesięcy ale lekarka uważa że dobrze że pojawiają się w terminie :/ ona nie widzi w tym problemu...ciekawe jaki będę mieć teraz okres
Ja się martwię że jestem już stara i dlatego coś się zmienia.. No ale dwa to jeszcze za mało, żeby coś stwierdzić.
 
Dzisiaj mi sie snilo ze mialam dziecko. Bylo takie piekne. Takie malutkie. I pol nocy pozniej nie spalam bo sobie wyobrazalam to dziecko. Tak samo dziś w kosciele. Siedze sobie na dworze, siada kolo mnie matka z kilkumiesiecznym dzieckiem. Bozee jak jej jej zazdroscilam! Ten maluszek byl taki cudowny... Jednego dnia jestem w dobrym, bojowym nastroju, a nastepnego mam juz beznadziejny humor od rana dlatego ze mi sie nie udaje. Mam wrazenie ze poza staraniami ja juz nie mam życia.
Ja też tylko żyje liczeniem dni cyklu i monitoringiem...masakra....zamierzam od jutra ćwiczyć callanetics. żeby trochę oderwać głowę ...
 
reklama
Jak ja cie rozumiem [emoji52]
Jakis czas temu bedac z mlodym na placu dosiadla sie do nas babcia z wnuczka 7-8miesieczna [emoji173] moj mlody byl taki zapatrzony w malutka, nawet na rece chciala do niego, tak sie slicznie uśmiechała [emoji7]
A wrocilismy do domu to młody pytał czy mam taka mala dzidzie w brzuszku bo on chce siostrzyczke [emoji173][emoji58]
Tak, poryczalam sie wtedy [emoji22]A przy usg sprawdzala jakie masz endo ?
Powiedziała że jest "ładne"
 
Do góry