reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Cześć dziewczyny:)
Ale miałam nadrabiania.. U Was też taka piękna pogoda od rana, deszcz siąpi już drugi dzień i wiatr. Ja obudziłam się z pierwszym katarem tej jesieni. Mam nadzieję że szybko się go pozbędę.
Teraz trzeba jakiś rosół ugotować na śniadanko.
Muszę ściągnąć tą apke babyboom , bo dobija mnie już ta wersja przeglądarki

Staram się czekać ale jestem zła i smutna dziewczyna o rok młodsza pękła gumka zaszła moj taki wróg z powodu wcześniejszej wnęki leczyła się jakoś na bezpłodność i tez niechcący zaszła a ja tak chce i nie mogę czemu to jest takie nie sprawiedliwe
emoji174.png
emoji174.png
emoji20.png
emoji20.png

Nie przejmuj się kochana. Stres i nerwy nie pomagają, ani w staraniach ani w ciąży jeśli Wam się udało. Głowa do góry i Tobie się uda. Ja trzymam kciuki za pomyślne testowanie ✊✊

Ktorej nie ma na 1 stronie? Dawac informacje i dopisze[emoji5]
buterrfly, 20 lat , od 2020 roku (lub jeśli liczyć od podjętej decyzji od maja 2018) , o pierwsze dziecko

Trzymam kciuki za dziewczyny, które czekają na @ żeby nie przyszła ✊✊
 
Chyba mi hormony działają nie tak...powinnam.dostać wczoraj lub dziś okres a od kilku dni zauważam jednego dnia pełne piersi a drugiego miękkie. Dziś znów pełne...może mi podpowiecie jakie hormony powinnam.zrobić ? Sprawdzałam tylko prolaktyne i tarczyce
 
Chyba mi hormony działają nie tak...powinnam.dostać wczoraj lub dziś okres a od kilku dni zauważam jednego dnia pełne piersi a drugiego miękkie. Dziś znów pełne...może mi podpowiecie jakie hormony powinnam.zrobić ? Sprawdzałam tylko prolaktyne i tarczyce
Też tak często miałam. Jednego dnia oznaki na okres, drugim razem nie.. Mnie lekarz wysłał jeszcze na tsh i testosteron.. Na pewno jeszcze warto sprawdzić progesteron
 
O matulu brzuch twardawy i ciagle czuje jak bym chciała sikać nie wiem co to jak by infekcja i ciagle dziwne uczucie jak bym miał pełny pęcherz jakiś koszmar :( :/
 
Chyba mi hormony działają nie tak...powinnam.dostać wczoraj lub dziś okres a od kilku dni zauważam jednego dnia pełne piersi a drugiego miękkie. Dziś znów pełne...może mi podpowiecie jakie hormony powinnam.zrobić ? Sprawdzałam tylko prolaktyne i tarczyce
Progesteron w drugiej fazie sprawdzalas ?
Przyjdzie przyjdzie bo mi pecherzyk nie pękł :(
Powiem ci ze znam kilka (3/4przypadki) ciaz gdzie cykl byl monitorowany i albo w ogole według gina nie było owu i sie na nia nie zapowiadalo, nie pekaly pecherzyki itd a jednak @ nie przychodzila bo byly dwie kreski [emoji14] takze ja bym az tak do konca lekarzom nie ufala [emoji23]


Dobry[emoji57] kolejny deszczowy dzień [emoji4] ale jestem nie wyspana, takie glupoty mi sie znow snily ze szok [emoji57]
 
Byłaby miła niespodzianka gdyby tak było ! ale.Nastawilam się już na okres i chociaż nie będę płakać jak się pojawi :p nie robiłam progesteronu tylko tarczyce i prolaktyne . a wg gin więcej narazie nie trzeba...sama muszę o to.zadbać i wszystko sprawdzić
 
reklama
Jej dziewczyny! Zanim dołączyłam chciałam przeczytać wszystkie posty. Ale tak szybko rozwinął się temat, że nie dalam rady. Świetne forum Ja w listopadzie skończe 28 lat. W domu mam rocznego synka. Z pierwszą ciąża nie było problemu. Jednak przyznaje,ze się bardzo przygotowywałam i na zaś kupiłam żel concive plus, brałam ponad pół roku kwas foliowy. Mieliśmy się starać rok po roku ale przelozylismy to bo ciągle coś nam wypadało( wesele, remont..) Obecnie w czerwcu zapadła decyzja o drugim i w lipcu było pierwsze podejście. Ale się jak dostałam przyspieszony i dziwny okres to poszłam do ginekologa i okazało się poronienie biochemiczne. Nie miałam pojęcia co to. Zaczęłam czytać ale ostatecznie nie chciałam się dolowac i w sierpniu normalnie na luzie podeszliśmy do sprawy. Okres powinnam dostać 14, więc nie pozostaje nic jak czekać. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna
 
Ostatnia edycja:
Do góry