reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Mi chyba nie jest pisane zostac mama po raz 2:(
Test negatywny...czekam na @.
Nie ma zludzen ze po @ ide do gina i gonie go by cos zrobil dalej no i meza wysylam na badanie nasienia.
 
ten jest z dzisiaj :p
Bomba :)
Mi chyba nie jest pisane zostac mama po raz 2:(
Test negatywny...czekam na @.
Nie ma zludzen ze po @ ide do gina i gonie go by cos zrobil dalej no i meza wysylam na badanie nasienia.
Bez myśli, że nie będziesz znowu mamą. Spokojnie. Może trzeba trochę cierpliwości albo wsparcia medycznego. Uda się! Głowa do góry! :tak:
Już nie jedna taka była co za badania się zabrała, a tu już dzidzia była :)
Który to cs?
 
Co za pogoda bryyyy ale dobrze ze środa to już prawie piątek ;):Du mnie dziś 7dc od piątku zacznę robić testy owu bo w zeszłym miesiącu fajnie już wychodziły a w sobotę dziewczyny u mnie zmiana kodu na 4 z przodu 8-):D:rolleyes:

Wszystkiego naj!!

No więc na chorobowym są grosze chyba, że ma się specjalny kontrakt, ale to zazwyczaj w dużych firmach a macierzyński jest 6tyg 90% a kolejne 33 tylko znowu grosze. Dlatego tu kobiety normalnie pracują w ciąży i nie sciemniaja [emoji14] za to nikt nie robi problemów i jest to normalne, że kobieta rodzi dziecko i bierze urlop.


A gdzie mieszkasz?



W Szwajcarii. Tu zdrowotny jest platny 80% ale nie dają go zbyt chętnie, chyba że coś się dzieje. Potem macierzyński chyba 14 czy 16 tyg, też 80%. Ale sporo firm pozwala na pracę z domu bądź zmniejszenie etatu.

ten jest z dzisiaj :p
Slicznie kreski, już też chce!
 
No reguly nie ma [emoji6] ale wiesz ja to taki jakby jedynak no bo jednak jak sie urodzilam to siostry juz dorosle, jedna 3 msc przed moimi 2urodzinami juz urodzila pierwszego syna wiec bardziej kontakt z jej dziecmi mialam na poziomie jakby relacji rodzenstwa [emoji57]No piekne kreski [emoji3] gratulacje oficjalnie [emoji3]Tylko ze to wcale nie takie proste [emoji849]
ja wiem ze to nie proste tez mam 6-latka w domu i np ja codziennie go budze i przenosze do salonu bo tam sobie jeszcze po 6 chwilke oglaa bajki zanim go bede szykowac do przedszkola i dzis mąż po niego poszedl,mowi ze mam go nie dzwigac i mały sie obrazil ze nie mamusia :p
 
reklama
Wszystkiego naj!!



W Szwajcarii. Tu zdrowotny jest platny 80% ale nie dają go zbyt chętnie, chyba że coś się dzieje. Potem macierzyński chyba 14 czy 16 tyg, też 80%. Ale sporo firm pozwala na pracę z domu bądź zmniejszenie etatu.


Slicznie kreski, już też chce!
doczekasz sie:* i wszystkie dziewczynki tez :) na kazdego przychodzi czas :)
 
Do góry