reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No więc na chorobowym są grosze chyba, że ma się specjalny kontrakt, ale to zazwyczaj w dużych firmach a macierzyński jest 6tyg 90% a kolejne 33 tylko znowu grosze. Dlatego tu kobiety normalnie pracują w ciąży i nie sciemniaja [emoji14] za to nikt nie robi problemów i jest to normalne, że kobieta rodzi dziecko i bierze urlop.


A gdzie mieszkasz?


Znam to, przyjaciółka z tygodniowym dzieckiem musiała iść osobiście do ZUSu udowadniać, że właśnie urodziła.


Ja zbieram już na sprzęt, żeby jak najszybciej zacząć [emoji14]


Test wskazuje że owu będzie za 24-36h o ile się nie mylę, więc jutro do roboty! [emoji173]️
Co ha bym bez was zrobila[emoji132]niech się lepiej dobrze wyspi na jutro akurat 3 dni nie bylo nic wiec powinny zolnierzyki byc silne
 
Co za pogoda bryyyy ale dobrze ze środa to już prawie piątek ;):Du mnie dziś 7dc od piątku zacznę robić testy owu bo w zeszłym miesiącu fajnie już wychodziły a w sobotę dziewczyny u mnie zmiana kodu na 4 z przodu 8-):D:rolleyes:
 
Ja mam starsze rodzeństwo (18 i 16 lat różnicy) i dla mnie osobiscie to byla tragedia [emoji57] dlatego tak mi zależało na nie za duzej różnicy wieku [emoji4]
Ja mam z bratem 4 lata różnicy i prawie brak kontaktu więc reguły nie ma, a mój mąż ze swoim rodzeństwem ma świetny kontakt zawsze sobie pomogą, święta i inne rzeczy zawsze razem [emoji4] fakt różnica mniejsza bo mają 31,27-moj mąż i 21 lat ale to i tak 10 lat różnicy pomiędzy najstarszym a najmłodszym rodzeństwem ;)
 
reklama
Hej dziewczynki ;)

Jak tam leci u Was ?
Ja pochłonięta nową pracą, nie mam w pracy czasu nawet na jedzenie a po południu to już nawet nie chce mi się nadrabiać tylu stron co się rozpisujecie [emoji14]
Będę zaglądać co jakiś czas i gratulować Wam kolejnych kreseczek :tak:
U mnie prawie koniec @ , jutro może mi się skończy - w weekend mamy wesele a takie zimne wiatry wieją , że nie wiem jak się ubrać :/
No i tak chyba zaraz jakoś 1-2 dni po @ bd próbować coś działać ale tak na luzie bez spiny narazie - będzie co ma być :D
Ja też pochłonięta nowa pracą, ale ja się nie staram czekam aż dostanę dłuższą umowę może od listopada do Was wrócę ;) już zapomniałam jaki to seks bez spiny, na luzie, bez myślenia, że trzeba "uważać" [emoji1]
 
Do góry