reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Dziewczyny takie klucia w brzuchu sa normalne raczej, no nie ? Wlasnie przenosilam mlodego zeby polozyc go do łóżeczka i tak mnie zakulo [emoji58]
W ogole zastanawiam sie czy nie powinnam troche ograniczyć noszenie młodego bo jednak robie to czesto a on swoje wazy[emoji58]
 
reklama
Dziewczyny takie klucia w brzuchu sa normalne raczej, no nie ? Wlasnie przenosilam mlodego zeby polozyc go do łóżeczka i tak mnie zakulo [emoji58]
W ogole zastanawiam sie czy nie powinnam troche ograniczyć noszenie młodego bo jednak robie to czesto a on swoje wazy[emoji58]
Powinnaś trochę ograniczyć, mnie czasami też zakuło jak kichłam albo szybko wstałam
 
@Nat Bluebell a który Prenatal bierzesz? Bo w UNO kwasów DHA nie ma, a w DUO masz żelazo więc do żadnego przypisać nie mogę [emoji14] chyba, że coś źle zrozumiałam [emoji14]
Ha! Ja popierdzieliłam z tym który miałam wcześniej :p teraz mam Prenatal Uno.

Dziewczyny takie klucia w brzuchu sa normalne raczej, no nie ? Wlasnie przenosilam mlodego zeby polozyc go do łóżeczka i tak mnie zakulo [emoji58]
W ogole zastanawiam sie czy nie powinnam troche ograniczyć noszenie młodego bo jednak robie to czesto a on swoje wazy[emoji58]
Mnie wczoraj kłuło po zakupach, chyba trzeba zluzować z noszeniem.
 
Negatyw negatyw. Jestem dopiero co po @, ale już wystraszyłam sie, że moze jestem ta jedna na milion ktora dostała @ a jednak są II. Ale niestety nie. Test negatywny. Ale uczucie kiepskie.


I boli mnie oko dziś. Chyba mi je przewiało. Oby nie wdało się jakies zapalenie.
Zobacz co będzie dalej, jeśli pojutrze nie przejdzie to idź do lekarza może.

Ja ostatnio swiruje, że nie damy rady finansowo jak pójdę na zwolnienie lub urlop macierzyński :(
 
reklama
Do góry