reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Chyba jeszcze gorzej jak badania wychodzą w porządku, a się nie udaje tyle czasu. Jesteście o tyle w dobrej sytuacji, że znacie powód niepowodzen:) nad którym można popracować... I z czasem na pewno będzie upragniona ciąża:)
To prawda. Ja się akurat "ucieszylam" jak wyszła mi ta wysoka prolaktyna. Jest coś do poprawienia, jest coś czym mogę tłumaczyć poprzednie niepowodzenia. Jakby nic z krwi nie wyszło to bym zlapala mega doła, że jak to, wszystko ok a ciąży nie ma??
A tak poprawie PRL i bedzie owu i potem ciąża na bank!![emoji119] (dziś mam dobre nastawienie, będzie dobrze, musi być!!)
 
reklama
Niektóre dziewczyny badają szyjkę macicy. Dziś znalazłam przypadkową instrukcję może komuś się przyda :) :) :)
 

Załączniki

  • szyjka.png
    szyjka.png
    14,4 KB · Wyświetleń: 51
U mnie badania są OK. Gin powiedziała że nie powinnam mieć problemów z zajściem. Ale tylu glowy też siedzi że nie jestem po 20 tce tylko po 30 tce, dodatkowi dochodzi stresujaca praca i wieczne zabieganie.
 
Mi sie marzy corcia[emoji173]
Mi się marzył syn i mam córkę i teraz wolę drugą córkę. Wszystko mam dla dziewczynki, kiedyś mogłyby mieć razem pokój. Mąż zdecydowanie też chce mieć drugą córkę. Jak będzie syn, to też będzie wielkie szczęście :) Najważniejsze by było zdrowe :)
 
Eh wiecie co mam dzis jakis taki dzien ze raz mysle ze nie moge sie zalamac a za chwile chce mi sie ryczec... przed chwila czytajac inne forum gdzie sie udzielam koleżanka napisala wynik bety.. udalo sie w 1cs.. super szczerze sie ciesze ze sie im udalo i gratuluje ale jednak w glebi serca cos we mnie krzyczy dlaczego mi sie tak nie udaje?? Czemu ja musze co miesiac przechodzic rozczarowanie a inni maja tak latwo ?? [emoji22][emoji22] chce mi sie plakac a nawet nie moge sobie na to teraz pozwolić [emoji22][emoji22]
Nikt nie ma łatwo i na pewno ma inne problemy ... Tobie też się uda ,:)
 
Mam 31 lat staramy się od lipca. Długo myśleliśmy że nasza córka będzie jedynaczka bo nie chcieliśmy więcej dzieci. I w tym roku nie wiem. ..jak grom z jasnego nieba zaczęliśmy o tym rozmawiać że jednak nie chcemy żeby córka była sama. I w maju podjęliśmy decyzję ze chcemy drugie dziecko. Ja naiwna myślałam że skoro mamy już dziecko to nie będzie z tym większych problemów a tu klops. Co prawda dopiero 3 cykl poszedł na marne ale człowiek za każdym razem łapie doła jak przychodzi @
Też mam córcię i również staram się od niedawna, aczkolwiek przed staraniami nie byliśmy zbyt ostrożni, a wpadki z tego nie było. Również myślałam, że szybko zaskoczy za drugim razem. W dodatku jak już jest dziecko, to trudniej o chwilę dla siebie na przytulanki. W dodatku mąż pracuje w systemie zmianowym , a od listopada delegacja na pół roku. I tylko weekendy w domu, więc czuję presję czasu
 
U mnie badania są OK. Gin powiedziała że nie powinnam mieć problemów z zajściem. Ale tylu glowy też siedzi że nie jestem po 20 tce tylko po 30 tce, dodatkowi dochodzi stresujaca praca i wieczne zabieganie.
Musimy wierzyć, że będzie dobrze :)

Też mam córcię i również staram się od niedawna, aczkolwiek przed staraniami nie byliśmy zbyt ostrożni, a wpadki z tego nie było. Również myślałam, że szybko zaskoczy za drugim razem. W dodatku jak już jest dziecko, to trudniej o chwilę dla siebie na przytulanki. W dodatku mąż pracuje w systemie zmianowym , a od listopada delegacja na pół roku. I tylko weekendy w domu, więc czuję presję czasu
Z takimi delegacjami zawsze problem, żeby trafić w dni plodne, mam nadzieję że uda się szybciej :)

Kurde, za cholerę nie mogę skupić się na pracy dzisiaj, tylko rozmyślam cxy może jest szansa czy kolejny cykl. Ten czas przed @ najgorszy :/
 
kurcze ciagle mnie kluje cos jakby w srodku ......a w pon bylam na usg i wszystko bylo ok....zaczynam sie bac ze jakas infekcja sie przyplatała..ale czy wtedy by tak dziwnie kluło przy infekcji ?? tak jakby w srodku na wysokosci wzgórka łonowego.....cholera znowu bede musiala isc do gina...;/
 
reklama
Musimy wierzyć, że będzie dobrze :)


Z takimi delegacjami zawsze problem, żeby trafić w dni plodne, mam nadzieję że uda się szybciej :)

Kurde, za cholerę nie mogę skupić się na pracy dzisiaj, tylko rozmyślam cxy może jest szansa czy kolejny cykl. Ten czas przed @ najgorszy :/
domyslam sie co czujesz....ja mam miec 5 pazdziernika i juz se mysle ze od jutra tydzien do wielkiej niewiadomej
 
Do góry