reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
@Azulka_26 widziałam że na 1 stronie jestem wpisana bez informacji :) Więc mam 30 lat i staram się o 1 dzidzię, ale który cykl to nie wiem jak określić. Bo niestety były chwile załamania i przerwy w staraniach, więc nie wiem jak to ugryźć.
Mnie dziewczyny też bardzo drażniło jak ktoś wchodził na forum i po 1 cyklu mu się udawało, tak samo jak jakaś dziewczyna po 2 nieudanych cyklach rozpaczała, że nigdy jej się nie uda. Powiem więcej drażniły mnie również kobiety, które już mają dzieci i rozpaczają, że im się nie udaje, bo uważałam, że one i tak nigdy nie zrozumieją tych, które nawet nie wiedzą jak to jest być mamą. Ale przemyślałam sobie wszystko i zrozumiałam, że każdy ma swój świat, inne marzenia i problemy, a forum jest po to by wzajemnie się wspierać. Myślę, że jeżeli komuś naprawdę na tym zależy to prędzej czy później znajdzie drogę do tego by być mamą.
 
A co tutaj zrobiło się tak smutno?


I wszystkie takie nerwowe [emoji1] Hej! Jest to wątek dla staraczek, a chyba wszystkie nimi jesteśmy bez względu na to ile czekamy na to maleńkie szczęście :)
Myślę, że każda powinna rozumieć siebie nawzajem... każda ma prawo do wylania swoich zali, nie zależnie od tego czy stara się pierwszy cykl czy 45. :)

Kamila - może czas Tz przebadac? Czy może już coś działacie w tym kierunku?

Azulka- będzie dobrze , zobaczysz :* trzymam kciuki!
 
A co tutaj zrobiło się tak smutno?


I wszystkie takie nerwowe [emoji1] Hej! Jest to wątek dla staraczek, a chyba wszystkie nimi jesteśmy bez względu na to ile czekamy na to maleńkie szczęście :)
Myślę, że każda powinna rozumieć siebie nawzajem... każda ma prawo do wylania swoich zali, nie zależnie od tego czy stara się pierwszy cykl czy 45. :)

Kamila - może czas Tz przebadac? Czy może już coś działacie w tym kierunku?

Azulka- będzie dobrze , zobaczysz :* trzymam kciuki!
Popieram [emoji8]

Dobranoc dziewczyny [emoji5] [emoji5] [emoji5]
 
A co tutaj zrobiło się tak smutno?


I wszystkie takie nerwowe [emoji1] Hej! Jest to wątek dla staraczek, a chyba wszystkie nimi jesteśmy bez względu na to ile czekamy na to maleńkie szczęście :)
Myślę, że każda powinna rozumieć siebie nawzajem... każda ma prawo do wylania swoich zali, nie zależnie od tego czy stara się pierwszy cykl czy 45. :)

Kamila - może czas Tz przebadac? Czy może już coś działacie w tym kierunku?

Azulka- będzie dobrze , zobaczysz :* trzymam kciuki!
To ten czas nadchodzących @ kiedyś była mowa o tej kumulacji hehe
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja tam wasze emocje rozumiem. U mnie „dopiero” 5cs. Powiem Wam, że myslalam że to bedzie łatwiejsze. W koncu mamy juz dwójkę. To jakim cudem mam nie zajść teraz?! A tu nie idzie :/

Co do płaczu - ma zbawienne działanie. Ja popłakałam wczoraj i jest ok. Owszem, smutno mi bardzo. Teraz skupiam się na badaniach i mam nadzieje ze to potem albo pozwoli zniwelować przyczynę niepowodzeń albo chociaz zajmie głowę czymś innym niż skupieniem sie na dziecku.
 
Do góry