reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No wlasnie slyszalam ze niektóre babeczki specjalnie wracaja do Polski np na podtrzymanie wczesnej ciazy bo za granicą tego nie ma?

Tak, jeśli to ciąża poniżej 12tc to tutaj nic nie zrobią. Ale od ginekologa w Polsce słyszałam nie raz ze jak trzeba to i na odległość leczył.
 
reklama
I dodam, ze to był seks na totalnej bani bo oboje juz calkiem odpuscili i byli na imprezie dosc mocno zakrapianej... [emoji23] takze z tym daniem na luz to chyba świeta prawda [emoji23] nigdy nie zapomnę jej miny, jaka byla zaskoczona z którego boboseksu maluszek pochdzi [emoji2]
Ja kilka razy próbowałam odpuścić. Ale nie mogłam, nie potrafiłam. Z tylu glowy zawsze byla mysl "owulacja, ciąża, dziecko" i tak w kółko.
 
Wlasnie dlatego zalecaja wspolzycie przy staraniach o dziecko caly cykl, a nie tylko w dni plodne...a większość z Nas niestety ale bardziej skupia sie wlasnie na terminie okoloowulacyjnym. Stąd tyle "wpadek"- bo przeciez przed okresem lub po samym okresie nie można zaciazyc... A jak widac można...i duzo jest takich przypadkow.
Ale dla mnie, gdy wiem ze mamy problem problem ja sobie nie wyobrażam seksu w okresie oeulacji co 2-3 dni bo mam z tylu głowy ze te plemniorki mogą tyle nie dożyć
No tak. W Waszej sytuacji w sumie wskazane jest co drugi dzien przez cały cykl. Ale teoria teorią, a zycie samo wychdzi. Nie zawsze człowiek ma ochotę na zawołanie...[emoji17]
 
No tak. W Waszej sytuacji w sumie wskazane jest co drugi dzien przez cały cykl. Ale teoria teorią, a zycie samo wychdzi. Nie zawsze człowiek ma ochotę na zawołanie...[emoji17]
Nie ma nic gorszego niż wymuszony seks. Ostatnio moj mąż cos tam sobie ogląda, ja idę do Niego z żelem a On " O Boże znowu?":) czesto tak to niestety u Nas wygląda...seks nie trwa dłużej niż 10 min, jest bez zadnych czułości, emocji...aby sie spuścić i tyle...i pomyslec ze kiedys myslalam ze starania beda pięknym okresem:)
 
Nie ma nic gorszego niż wymuszony seks. Ostatnio moj mąż cos tam sobie ogląda, ja idę do Niego z żelem a On " O Boże znowu?":) czesto tak to niestety u Nas wygląda...seks nie trwa dłużej niż 10 min, jest bez zadnych czułości, emocji...aby sie spuścić i tyle...i pomyslec ze kiedys myslalam ze starania beda pięknym okresem:)
Ale to tylko on tak do tego podchdzi? Czy Ty tez w sumie myślisz "kurde, dzis znowu seks"?
 
Ale to tylko on tak do tego podchdzi? Czy Ty tez w sumie myślisz "kurde, dzis znowu seks"?
Dla Nas oboje wymuszony seks jest tragedią. No ale niestety bez seksu dziecka nie zrobimy...i czy chcemy czy nie to musimy sie bzykac, nawet jesli nie mamy ochoty a akurat wypadaja dni plodne.
Jestesmy swiadomi ze tak to nie powinno wygladac ale po tych kilkunastu nieudanych cyklach naprawde inaczej sie juz podchodzi do starań
 
Dla Nas oboje wymuszony seks jest tragedią. No ale niestety bez seksu dziecka nie zrobimy...i czy chcemy czy nie to musimy sie bzykac, nawet jesli nie mamy ochoty a akurat wypadaja dni plodne.
Jestesmy swiadomi ze tak to nie powinno wygladac ale po tych kilkunastu nieudanych cyklach naprawde inaczej sie juz podchodzi do starań
W końcu i tak się uda [emoji7] nie ma innej opcji [emoji7][emoji7][emoji173] ja juz dawni odpuściłam bo nasze starania są beznadziejne.... Seks jest super, jest to coś, ale co z tego jak to tylko kilka dni w ciagu całego cyklu. Oddałabym wiele, aby móc spróbować chociaż jeden pełny cykl...
 
W końcu i tak się uda [emoji7] nie ma innej opcji [emoji7][emoji7][emoji173] ja juz dawni odpuściłam bo nasze starania są beznadziejne.... Seks jest super, jest to coś, ale co z tego jak to tylko kilka dni w ciagu całego cyklu. Oddałabym wiele, aby móc spróbować chociaż jeden pełny cykl...
Oby trafil sie Wam szybko taki cykl gdzie bedziecie razem i bedzie seks non stop[emoji8]
 
reklama
Do góry