reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No jasne i to jest mega podejście. U nas też było na spokojnie 2 dni przed owu mąż wyjechał i wrócił dopiero po dwóch dniach od owu i się udało. Dlatego trzymam kciuki!!
 
Myślę że to bardzo dobra decyzja a w co celujecie, synka? Bo jeśli tak to ja mam synka a przytulnie było dwa dni przed owulacja a wyszedł syn, według internetow powinna być córka xD nam było wszystko jedno a wyszedł synus
Hahah weź mnie nie strasz hahah my też dwa dni przed owu i póki co mam przeczucie , że Córcia tym razem. Ale tak naprawdę jakby był syn to by też było pięknie bo wiadomo,ze synuś to mamusi. Tak jest i teraz z moim synkiem jest taki Pieszczoch mamy, że normalnie aż niesamowite.
 
Hahah weź mnie nie strasz hahah my też dwa dni przed owu i póki co mam przeczucie , że Córcia tym razem. Ale tak naprawdę jakby był syn to by też było pięknie bo wiadomo,ze synuś to mamusi. Tak jest i teraz z moim synkiem jest taki Pieszczoch mamy, że normalnie aż niesamowite.
Mój syn do 30tc robił na usg za dziewczynkę ;P ale ja to bym chciała mieć dwóch chłopców :) więcej dzieci nie planuje ;P
 
U Nas będzie Laura/Wiktoria lub Kuba/Szymon[emoji4]
Imiona wybrane od 2 lat[emoji23]
Podziwiam! U nas wybierał mąż i iparl się,ze będzie Beniamin, bo z hebrajskiego to umiłowany syn. Drugie imię Eugeniusz po moim dziadku. No i nie kojarzy się mi z nikim kogo zna więc nie będzie porównywał. Ja znowu byłam pewna, że będzie córka i miałam imię Klara ale jak Lewandowska urodziła i zaczął się ten bumm i nagonki na to imię to mi się odwidzialo. Teraz ja wybieram pierwsze imię a mąż drugie. Taka zamiana :)
 
Jakie plany na dziś dziewczyny? My właśnie wybieramy się do zoo z synkiem, chociaż szczerze to kompletnie nie mam sił, spać mi się okropnie chce i gdyby nie negatywny test to pomyślałabym że to jednak ciąża :p trochę też czuję że piersi są bardziej czule i zrobiły się twardsze, aczkolwiek to pewnie na okres poprostu.

Tymi ciastami to smaka robicie, serca nie macie :p

Ja powiem szczerze że nie wierzę że mogłabym być w ciąży, w końcu jakie jest prawdopodobieństwo że dwa razy się od razu uda, syn z pierwszego cyklu, teraz mam drugi z tym że wcześniejszy był taki hmmm byle jaki, przytulnie raz czy dwa tylko...tym bardziej że widzę po ile cykli wy już probujecie
 
Ja to nie wiem jak jest z tą obrączką. Jedni mówią, że jak się w kółko kręci, to dziewczynka, a drudzy, że chłopiec - jak to jest w końcu? Jak się u was mówi?
Zależy czy obrączką kręcisz podczas usg i odp Ci lekarz czy przy ciociach i babciach i one Ci wywróżą. Nie a tak serio to jestem daleka od takich wróżb, tym bardziej że na usg jak los da dowiesz się rzetelnej informacji.
 
reklama
Jakie plany na dziś dziewczyny? My właśnie wybieramy się do zoo z synkiem, chociaż szczerze to kompletnie nie mam sił, spać mi się okropnie chce i gdyby nie negatywny test to pomyślałabym że to jednak ciąża [emoji14] trochę też czuję że piersi są bardziej czule i zrobiły się twardsze, aczkolwiek to pewnie na okres poprostu.

Tymi ciastami to smaka robicie, serca nie macie [emoji14]

Ja powiem szczerze że nie wierzę że mogłabym być w ciąży, w końcu jakie jest prawdopodobieństwo że dwa razy się od razu uda, syn z pierwszego cyklu, teraz mam drugi z tym że wcześniejszy był taki hmmm byle jaki, przytulnie raz czy dwa tylko...tym bardziej że widzę po ile cykli wy już probujecie
Ogólnie zajść tak szybko to mało kto ma takie szczęście :) jest bardzo mały procent ludzi którym się tak udaje :)
 
Do góry